Má strach? Nechci o něm mluvit, není to bezpečné, píše pašeračka Tereza v dopise | info.cz

Newsletter

Týdenní přehled nejdůležitějších zpráv
do vaší e-mailové schránky

Newsletter
Přihlásit se k odběru

Má strach? Nechci o něm mluvit, není to bezpečné, píše pašeračka Tereza v dopise

Má strach? Nechci o něm mluvit, není to bezpečné, píše pašeračka Tereza v dopise

Blesk.cz má další dopis od Češky Terezy H., která je v Pákistánu obviněná z pašování heroinu. Tereza v dopise zodpověděla několik otázek, k jednom člověku se ale vyjádřit nechtěla, protože to prý není bezpečné.

Tereza s Bleskem komunikuje skrze pákistánského advokáta Gull Hassana Khana, který má možnost se s ní vždy, když jde k soudu, setkat. V posledním dopise zodpověděla několik dalších otázek a obsáhle se také vyjádřila ke své bývalé kamarádce Simoně.

Reagovala tak na vyjádření, která o ní Simona poskytla českým médiím. "Když vás dostane do kriminálu tzv. nejlepší kamarádka, staví svou kariéru na vašem neštěstí, tvrdí, že ona sama je nevinná a všude kolem lže, jak když tiskne, tak to zamrzí, HODNĚ!!!" napsala Tereza Blesku.

Celý článek naleznete na Blesk.cz.

 

Volby 2018

Senátní volby 2018

Termín senátních voleb Kandidáti do Senátu Voličský průkaz

Komunální volby 2018

Termín komunálních voleb Jak volit do zastupitelstva

V rámci voleb do Senátu není třeba volební lístek nijak upravovat, stačí lístek s vybraným kandidátem vložit do příslušné obálky a vhodit do volební urny. Volby do zastupitelstev fungují jinak, je možné udílet preferenční hlasy. Všechny kandidující subjekty jsou na jednom velkém hlasovacím lístku.

Základní shrnutí informací pro VOLBY 2018 -  Senátní i komunální >>>

Čekají nás teploty nad 40 stupňů, oteplování nejde zastavit, varuje klimatolog z Matfyzu

Vlna veder, která zasáhla v posledních dnech Českou republiku, je důkazem, že klimatická změna dorazila i k nám. Peter Huszár z Matematicko-fyzikální fakulty Univerzity Karlovy tvrdí, že oteplování lze zastavit jen drastickým snížením emisí. I kdyby se to ale podařilo, nepůjde to hned. Huszár zároveň předpovídá, že pokud nastavený trend bude pokračovat, budeme se stále častěji setkávat s extrémními projevy počasí, a teploty nad 40 stupňů už ani v Česku nebudou výjimkou. Jak nebezpečné je sucho? Proč je ve střední Evropě aktuálně takové vedro? A proč mají lidé dojem, že přicházíme o jaro a podzim? Podívejte se na rozhovor.