Masakr v chatové oblasti, na Ústecku našli několik mrtvol | info.cz

Články odjinud

Masakr v chatové oblasti, na Ústecku našli několik mrtvol

Policisté byli dnes ráno přivolání k násilnému činu v chatové oblasti u Střížovic na Ústecku. Že jde o vraždu potvrdila krajská policejní mluvčí Veronika Hyšplerová. Vedoucí odboru obecné kriminality krajské policie Martin Charvát potvrdil, že na místě činu byli tři mrtví. Kriminalisté v současné době ohledávají místo činu, na místě mají i psovody.

„K trestnému činu došlo v průběhu noci ze 7. na 8. ledna v zahrádkářské kolonii u obce Střížovice. V tuto chvíli jsou kriminalisté na místě a ohledávají místo činu. Vzhledem k tomu, že jsme na počátku, nebudeme prozatím sdělovat bližší informace,“ uvedla Hyšplerová. Policisté hlídají i vjezd do osady, která je oplocená.

Podle informací iDNES.cz na rodinu zaútočili dva pachatelé. „Uvnitř byli rodiče a jejich tři děti - devítileté, šestnáctileté a asi dvacetileté. Pachatelé rodiče svázali a zabili, šestnáctiletou dceru znásilnili,“ tvrdí zdroj serveru.

V Ústeckém kraji jde letos o první případ vraždy.

Prezidentské volby 2018 se blíží. Komplexní zpravodajství můžete sledovat zde>>>

 

 
Přejít na homepageVíce z kategorie

Hra o trůny (Game of Thrones)

Redakce INFO.CZ pro své čtenáře připravila tematický speciál k poslední řadě seriálu Hra o trůny (Game of Thrones). Zájemci si budou moci před osmou sérií postupně připomenout postavy i dosavadní odvysílané epizody a dozví se o všech nových trailerech a spoilerech, které vyjdou najevo. Premiéra osmé řady se uskuteční 14. dubna 2019 (v Česku 15. dubna ve 3 hodiny ráno).

O seriálu Postavy Rody Shrnutí epizod Herci Knihy Mapa Titulky Trailer Stolní hry Jak to dopadne? Fotografie z 8. série Cestujte po stopách Hry o trůny

Game of Thrones s08e01 - shrnutí 1. dílu

Game of Thrones s08e02 - shrnutí 2. dílu

Game of Thrones s08e03 - shrnutí 3. dílu

Game of Thrones s08e04 - shrnutí 4. dílu

Články odjinud