Články odjinud

Na Hájích se střílelo. Muž měl po hádce postřelit partnerku a pak se zkusit sám zabít

Na Hájích se střílelo. Muž měl po hádce postřelit partnerku a pak se zkusit sám zabít

Podle informací Blesku měl muž v bytě postřelit partnerku a později venku v autě vztáhnout zbraň na sebe. Na místě jsou policisté i záchranáři, kteří podle informací tiskové mluvčí pražské záchranky Jany Poštové ošetřili vážně zraněného muže a středně poraněnou ženu.

Jak sdělil Blesku policejní mluvčí Jan Rybanský, policie přijala oznámení o střelbě v Praze-Hájích kolem půl čtvrté. Na místo vyrazila hlídka, která na místě nalezla zraněnou ženu. Muž měl po incidentu odejít z bytu. Poté, co sedl do auta se podle zjištění policie pokusil o sebevraždu. 

Muže i ženu ošetřila přivolaná záchranná služba a oba byli odvezeni do nemocnice. 

„Celou událost si převzala stálá výjezdová skupina krajského ředitelství hlavního města Prahy, kteří budou zjišťovat, jak k celé události došlo,“ uvedl Blesku Rybanský.

Policejní mluvčí o střelbě na pražských Hájích, kde měl muž po hádce postřelit partnerku, pak otočit zbraň proti sobě

Další informace na Blesk.cz

 
Přejít na homepageVíce z kategorie

Hra o trůny (Game of Thrones)

Redakce INFO.CZ pro své čtenáře připravila tematický speciál k poslední řadě seriálu Hra o trůny (Game of Thrones). Zájemci si budou moci před osmou sérií postupně připomenout postavy i dosavadní odvysílané epizody a dozví se o všech nových trailerech a spoilerech, které vyjdou najevo. Premiéra osmé řady se uskuteční 14. dubna 2019 (v Česku 15. dubna brzo ráno).

O seriálu Postavy Rody Shrnutí epizod Herci Knihy Mapa Titulky Trailer Stolní hry Jak to dopadne? Fotografie z 8. série Cestujte po stopách Hry o trůny

Články odjinud