Na Staroměstském náměstí už svítí vánoční strom. Rozzářil se dříve kvůli bezpečnosti | info.cz

Články odjinud

Na Staroměstském náměstí už svítí vánoční strom. Rozzářil se dříve kvůli bezpečnosti

Vánoční strom na Staroměstském náměstí se rozsvítil o několik minut dříve, než lidé očekávali. Úřady tak chtěly zajistit větší bezpečnost a pohodlí návštěvníků. První oficiální animace pak strom rozzářila o půl šesté. 

Vedení města se rozhodlo, že letos jednorázové rozsvícení vánočního stromu na Staroměstském náměstí neuspořádá. Chtělo tak předejít velkému množství lidí na jednom místě. Na 70letý smrk se bude pravidelně promítat světelná animace doprovázená hudbou. 

Světelná show se bude až do 6. ledna opakovat každou hodinu mezi 17:30 a 20:30. 

Letošní vánoční trhy lákají i na novou výzdobu z přírodních materiálů a nové prodejní stánky s českým zbožím. Pro děti jsou připravené dílny a promítání pohádek, večery vyplní kulturní program. Pódium se letos nachází v rohu náměstí, aby nezakrývalo výhled na Týnský chrám.


 
Přejít na homepageVíce z kategorie

Hra o trůny (Game of Thrones)

Redakce INFO.CZ pro své čtenáře připravila tematický speciál k poslední řadě seriálu Hra o trůny (Game of Thrones). Zájemci si budou moci před osmou sérií postupně připomenout postavy i dosavadní odvysílané epizody a dozví se o všech nových trailerech a spoilerech, které vyjdou najevo. Premiéra osmé řady se uskuteční 14. dubna 2019 (v Česku 15. dubna ve 3 hodiny ráno).

O seriálu Postavy Rody Shrnutí epizod Herci Knihy Mapa Titulky Trailer Stolní hry Jak to dopadne? Fotografie z 8. série Cestujte po stopách Hry o trůny

Game of Thrones s08e01 - shrnutí prvního dílu

Články odjinud