Články odjinud

Nevěřil jsem, že inteligentní muž může mlátit ženu, sexuální násilí se ale v Česku zneužívá, říká Kubera

Senátor za ODS Jaroslav Kubera nevěří statistikám o sexuálním obtěžování a sexuálním násilí. Problém je podle něj úmyslně nadsazený, aby se na něm živily „ultrafeministky“. Senátor nevěří ani příběhům některých žen. Říkají je podle něj proto, že to je moderní, a celá věc se prý zvrhla. Je tedy vůbec problém postavení žen v Česku? Proč je zbytečné bojovat proti globálnímu oteplování? A vadí mu názory Václava Klause mladšího? Podívejte se na rozhovor, který se senátorem vedl Čestmír Strakatý. 

 
Přejít na homepageVíce z kategorie

Hra o trůny (Game of Thrones)

Redakce INFO.CZ pro své čtenáře připravila tematický speciál k poslední řadě seriálu Hra o trůny (Game of Thrones). Zájemci si budou moci před osmou sérií postupně připomenout postavy i dosavadní odvysílané epizody a dozví se o všech nových trailerech a spoilerech, které vyjdou najevo. Premiéra osmé řady se uskuteční 14. dubna 2019 (v Česku 15. dubna brzo ráno).

O seriálu Postavy Rody Shrnutí epizod Herci Knihy Mapa Titulky Trailer Stolní hry Jak to dopadne? Fotografie z 8. série Cestujte po stopách Hry o trůny

Články odjinud