Neznám jediného politika, který by médiím rozuměl. Jejich útoky na novináře jsou neadekvátní, říká Komárek | info.cz

Články odjinud

Neznám jediného politika, který by médiím rozuměl. Jejich útoky na novináře jsou neadekvátní, říká Komárek

V Česku nic jako mediální kampaň neexistuje, říká v rozhovoru Čestmíra Strakatého bývalý poslanec hnutí ANO a dlouholetý novinář Martin Komárek. Tvrdí, že útoky politiků na média jsou neadekvátní a že jim nikdo ze zákonodárců v Česku vlastně nerozumí. Komárek říká, že politici si kritiku mnohdy zaslouží, ale dodává, že někdy chápe i jejich rozčarování nad vlastním pokřiveným mediálním obrazem. Téma je aktuální ve světle kauz premiéra Andreje Babiše. Ten podle exposlance dělá pod tlakem chyby, ale krizovou komunikaci zatím zvládá. Koukněte na rozhovor.

 
Přejít na homepageVíce z kategorie

Hra o trůny (Game of Thrones)

Redakce INFO.CZ pro své čtenáře připravila tematický speciál k poslední řadě seriálu Hra o trůny (Game of Thrones). Zájemci si budou moci před osmou sérií postupně připomenout postavy i dosavadní odvysílané epizody a dozví se o všech nových trailerech a spoilerech, které vyjdou najevo. Premiéra osmé řady se uskuteční 14. dubna 2019 (v Česku 15. dubna ve 3 hodiny ráno).

O seriálu Postavy Rody Shrnutí epizod Herci Knihy Mapa Titulky Trailer Stolní hry Jak to dopadne? Fotografie z 8. série Cestujte po stopách Hry o trůny

Game of Thrones s08e01 - shrnutí prvního dílu

Game of Thrones s08e02 - shrnutí druhého dílu

Články odjinud