Články odjinud

Opravdu nemůžeme mít neomezená data? Podívejte se, proč jsou argumenty operátorů liché

Opravdu nemůžeme mít neomezená data? Podívejte se, proč jsou argumenty operátorů liché

Na neomezené mobilní datové tarify od operátorů si budeme muset ještě počkat. Jak uvedl generální ředitel Vodafone ČR Petr Dvořák v rozhovoru pro ČT, operátoři je budou moci nabídnout až poté, co budou mít domácnosti dostatečně rychlý pevný internet a nebudou muset využívat mobilní připojení jako náhradu pomalých rychlostí v pevných sítích. Podle Dvořáka je v současnosti překážkou zejména nedostupnost vysokokapacitního optického připojení mobilních vysílačů. Opravdu nemůžeme mít neomezená data? Podívejte se, v čem jsou argumenty operátorů liché.  

Mobilní data bez limitu jsou prý problém

Více si přečtěte na webu Živě.cz.

 
Přejít na homepageVíce z kategorie

Hra o trůny (Game of Thrones)

Redakce INFO.CZ pro své čtenáře připravila tematický speciál k poslední řadě seriálu Hra o trůny (Game of Thrones). Zájemci si budou moci před osmou sérií postupně připomenout postavy i dosavadní odvysílané epizody a dozví se o všech nových trailerech a spoilerech, které vyjdou najevo. Premiéra osmé řady se uskuteční 14. dubna 2019 (v Česku 15. dubna brzo ráno).

O seriálu Postavy Rody Shrnutí epizod Herci Knihy Mapa Titulky Trailer Stolní hry Jak to dopadne? Fotografie z 8. série Cestujte po stopách Hry o trůny

Články odjinud