Otázky kolem pohřbu vraha Dahlgrena. Vybojují tělo rodiče, nebo Jičín rozptýlí popel jako u bezdomovců? | info.cz

Články odjinud

Otázky kolem pohřbu vraha Dahlgrena. Vybojují tělo rodiče, nebo Jičín rozptýlí popel jako u bezdomovců?

Na samotce, depresivní a pod silnými prášky. Tak trávil ve valdickém kriminálu svůj čas čtyřnásobný vrah Kevin Dahlgren. Jediným okamžikem, kdy se aspoň na pár hodin vracel do přítomnosti, byly návštěvy rodičů. Wayne a Sondra Dahlgrenovi létali za synem pravidelně. K návštěvám měli výjimku.

„Nevynechali jedinou příležitost,“ řekl exkluzivně Blesku Dahlgrenův obhájce Richard Špíšek. Brněnský krajský soud odsoudil Dahlgrena k doživotí 20. července 2016.

Ve Valdicích měl odsouzený vrah nárok na návštěvy jednou do měsíce. „Vězeňská služba vyšla rodičům vstříc a povolovala jim návštěvy vždy poslední den v měsíci a hned první den následujícího měsíce,“ prozradil Špíšek. Američané tedy létali za synem jednou za dva měsíce.

Samotný Dahlgren se upínal k jedinému. Chtěl se stůj co stůj dostat k odpykání trestu do Spojených států. Vrah se však oběsil ještě předtím, než vůbec řízení o jeho případném vydání začalo.

Otázkou nyní zůstává, co s tělem vraha. Obhájce Špíšek předpokládá, že vzhledem k silné vazbě rodičů na syna budou usilovat o jeho převezení do Spojených států. Pohřbít jej budou chtít zřejmě v Kalifornii, nedaleko Sacramenta.

Text vyšel na webu Blesk.cz. Celý článek a další exkluzivní informace čtěte zde >>>

Prezidentské volby 2018: Vše podstatné a nejrychlejší výsledky na INFO.CZ >>>

 
Přejít na homepageVíce z kategorie

Články odjinud