Články odjinud

Ozbrojený muž se zabarikádoval na Břeclavsku, zasahoval policejní vyjednavač. Byla slyšet střelba

Ozbrojený muž se zabarikádoval na Břeclavsku, zasahoval policejní vyjednavač. Byla slyšet střelba
 

Ozbrojený muž se spolu se svou manželkou dopoledne zabarikádovali v Kobylí na Břeclavsku a vyhrožovali použitím zbraně. Dvojici policie zadržela. ČTK to řekla policejní mluvčí Kamila Haraštová. Podle ČT byla z domu slyšet střelba. Mluvčí záchranné služby Michaela Bothová ČTK řekla, že záchranáři převezli do nemocnice jednoho lehce zraněného.

"Vyjeli jsme na místo po oznámení, že se v rodinném domě v Kobylí nachází muž, který vyhrožuje střelnou zbraní," uvedla Haraštová.

Policie na místo nejdříve vyslala hlídku, muž ale začal namířenou střelnou zbraní vyhrožovat i policistům. Policie proto povolala i zásahovou jednotku, řekla mluvčí..

"V domě byly dvě osoby, muž a jeho manželka, oba policistům vyhrožovali. Provedli jsme zákrok, při kterém nedošlo k žádnému vážnému zranění ani policistů, ani zadržených. Dvojici máme zajištěnou," uvedla mluvčí. Že by se v domě střílelo, mluvčí nepotvrdila.

Záchranná služba na místo vyslala posádku s lékařem. "Jednu lehce zraněnou osobu převážíme do břeclavské nemocnice," uvedla Bothová.


 
Přejít na homepageVíce z kategorie

Články odjinud