Články odjinud

Posun v případu ztracené Míši? Psovodi znovu pátrají v lese, kde se chtěl zabít přítel její matky

Posun v případu ztracené Míši? Psovodi znovu pátrají v lese, kde se chtěl zabít přítel její matky

Sněhy po celém Česku rychle tají a kriminalisté tak vidí naději, že by mohli objevit pohřešovanou Míšu Muzikářovou. Ve středu proto náhle vyrazil tým policistů s psovody znovu na Plzeňsko, tedy na místo, kde se Otakar S. poprvé pokusil o sebevraždu.

Podle informací Blesk.cz vyrazili ústečtí policisté na Plzeňsko ve středu ráno neplánovaně kvůli tomu, že sníh odtál rychleji, než se předpokládalo. Pravděpodobně míří opět do lesní oblasti kolem Kralovic na Plzeňsku, kde už prohledali 10. února zhruba kilometr čtvereční prostoru. Zatímco tehdy prohledávali les policisté v těsných rojnicích, nyní s nimi vyrazili i psovodi.

Oblast s případem spojuje událost, která se odehrála pár dní po Míšině zmizení. Otakar S. tehdy v lese u silnice mezi Ústím nad Labem a Plzní odstavil své auto a napsal Míšině matce, že chce spáchat sebevraždu. Policisté a záchranáři ho pak pomocí lokalizace signálu z jeho mobilního telefonu našli opilého a spícího ve vozidle.

Policisté se proto zřejmě domnívají, že si mohl Otakar S. pro svůj první pokus o sebevraždu Kralovicko vybrat z důvodu, že má toto místo nějakou spojitost právě s Míšiným zmizením.

Celý článek si přečtěte na webu Blesk.cz.

 
Přejít na homepageVíce z kategorie

Články odjinud