Případ Češky zadržené v Pákistánu: Tereza H. je obžalovaná v sedmi bodech. Z čeho? | info.cz

Články odjinud

Případ Češky zadržené v Pákistánu: Tereza H. je obžalovaná v sedmi bodech. Z čeho?

Češka Tereza H. byla v lednu zadržena na mezinárodním letišti Pákistánu, když pašovala devět kilogramů heroinu. Server Blesk.cz zjistil, z čeho byla u pákistánského soudu obžalována. Jde celkem o sedm bodů.

V databázi láhaurského soudu je celá kauza vedena pod názvem "Tereza H. a další". Je proto pravděpodobné, že nikoho z výše postavených členů gangu se policii ještě dopadnout nepodařilo. Kdo přesně jsou však ostatní obvinění, se zatím přesně neví.

Z kolonky „provinění" je zřejmé, že obžaloba sestává celkem ze sedmi bodů, které jsou v databázi označeny čísly 6, 7, 8, 14, 9-C, 15 a 16. Blesk.cz proto požádal o vysvětlení příslušných obvinění pákistánského právníka.

Celý článek naleznete a serveru Blesk.cz.

 
Přejít na homepageVíce z kategorie

Hra o trůny (Game of Thrones)

Redakce INFO.CZ pro své čtenáře připravila tematický speciál k poslední řadě seriálu Hra o trůny (Game of Thrones). Zájemci si budou moci před osmou sérií postupně připomenout postavy i dosavadní odvysílané epizody a dozví se o všech nových trailerech a spoilerech, které vyjdou najevo. Premiéra osmé řady se uskuteční 14. dubna 2019 (v Česku 15. dubna brzo ráno).

O seriálu Postavy Rody Shrnutí epizod Herci Knihy Mapa Titulky Trailer Stolní hry Jak to dopadne? Fotografie z 8. série Cestujte po stopách Hry o trůny

Články odjinud