Šílené video nehody na Mostecku: Dívka vysílala smrt kamarádky | info.cz

Články odjinud

Šílené video nehody na Mostecku: Dívka vysílala smrt kamarádky

Šílené video nehody na Mostecku: Dívka vysílala smrt kamarádky
 

Bezstarostná jízda dvou kamarádek na Mostecku se změnila v tragédii. Zatímco si zpívaly nemravnou písničku, řidička ignorovala předpisy a její kamarádka zběsilé řízení živě vysílala na facebooku. Stalo se to nejhorší, co mohlo. Dívky se vybouraly. Řidičku to stálo život, spolujezdkyně skončila v nemocnici.

„Neřeším zákazy,“ říká řidička na začátku videa, ze kterého běhá mráz po zádech. „Nějaký srazy v Teplicích? Jedeme z Mostu… Takže nikdo nic, jo? My se nudíme,“ křičí dívka na sedadle spolujezdkyně do telefonu.

„Už jedeme 120, během chvilky… 140! Teď teprve vyjíždíme z Mostu, sejdeme se za pět minut u Teska, stíháš? Hele, pos*al nás pták. Hele, kolik jedeš?" vykřikuje. To jsou však poslední slova, která vyřkne. Poté následuje rána.

Podle informací Blesk.cz jejich Volkswagen Brouk zničehonic najel na patník, to ho odhodilo do protisměru, auto se otočilo o 180 stupňů a následoval mohutný náraz do protihlukové stěny u autobusové zastávky.

Více informací a video z nehody najdete na Blesk.cz.

 

Prezidentské volby 2018 se blíží. Komplexní zpravodajství můžete sledovat zde>>>


 

 
Přejít na homepageVíce z kategorie

Hra o trůny (Game of Thrones)

Redakce INFO.CZ pro své čtenáře připravila tematický speciál k poslední řadě seriálu Hra o trůny (Game of Thrones). Zájemci si budou moci před osmou sérií postupně připomenout postavy i dosavadní odvysílané epizody a dozví se o všech nových trailerech a spoilerech, které vyjdou najevo. Premiéra osmé řady se uskuteční 14. dubna 2019 (v Česku 15. dubna ve 3 hodiny ráno).

O seriálu Postavy Rody Shrnutí epizod Herci Knihy Mapa Titulky Trailer Stolní hry Jak to dopadne? Fotografie z 8. série Cestujte po stopách Hry o trůny

Game of Thrones s08e01 - shrnutí 1. dílu

Game of Thrones s08e02 - shrnutí 2. dílu

Game of Thrones s08e03 - shrnutí 3. dílu

Game of Thrones s08e04 - shrnutí 4. dílu

Články odjinud