Články odjinud

Stojí za zmizením Míši z Ústí přítel matky? Když přijel, bývala prý raději u babičky

Stojí za zmizením Míši z Ústí přítel matky? Když přijel, bývala prý raději u babičky

Už devět dní celé Ústí nad Labem pátrá po dvanáctileté Michaele Patricii Muzikářové. Pohřešování nahlásila její matka minulou středu večer. V celém případu je ale příliš mnoho nejasností a veřejnost na sociálních sítích debatuje o nejrůznějších teoriích. Do jedné z takových diskuzí vstoupil i kamarád Míšiny matky a prozradil něco otřesného, napsal server Blesk.cz.

„Miška neměla Otu ráda,“napsal rodinný známý Jan na facebooku. Ota je partner Míšiny matky, který měl být vyšetřován kvůli obtěžování nezletilé dívky. Jeho jméno se v tomto případě skloňuje až příliš často. Fakt, že ho malá Míša neměla v oblibě, potvrdila už Míšina babička.

Míša se pohřešuje již devět dní - původně se předpokládalo, že zmizela po cestě do školy ve středu ráno. Jenže před pár dny policisté rozšířili okruh pátrání i na úterý. Přidali též informaci, že její telefon byl v úterý večer už vypnutý.

Veškerá pátrání byla marná, podle zveřejněných informací tápe i policie, která zatím Míšu nenašla na žádných záznamech z kamer v širokém okolí. Veřejnost se uchyluje k teoriím o trestném činu a první na ráně je právě Míšin blízký - Ota S.

„Co vím od babičky Mišky, byla raději u ní, když přijel Ota," napsal o muži Jan. "Dal jsem policii papír, na kterém bylo osm bodů, co se týče Oty S. a který jsem sepsal s Evinou matkou na základě toho, co říkala o něm Miška,“ dodal. 

Více informací a pokračování článku najdete na Blesk.cz.

 
Přejít na homepageVíce z kategorie

Články odjinud