Články odjinud

„Stydím se za svého premiéra.“ Bývalý volební manažer TOP 09 chystá kampaň proti Babišovi

„Stydím se za svého premiéra.“ Bývalý volební manažer TOP 09 chystá kampaň proti Babišovi

Bývalý volební manažer TOP 09 Jaroslav Poláček chystá billboardovou akci namířenou proti Andreji Babišovi. Kampaň „Stydím se za svého premiéra“ plánuje spustit v lednu, informoval deník E15. 


Poláček navazuje na třináct let let starý nápad, kdy si kvůli bytové aféře tehdejšího premiéra Stanislava Grosse nechal vytisknout svoji fotografii s totožným textem na venkovní plakát.

„Naše země je tahána po světových médiích, premiér Andrej Babiš nám dělá ostudu. Je jasné, že jeho selfie s Angelou Merkelovou to nespraví. Tak jsme si ve firmě Produkujeme, kterou jsem založil, řekli, že se k tomu starému nápadu vrátíme,“ říká Poláček.

Kampaň nechce vztahovat k voličům ANO. „Nechceme a ani nemůžeme změnit výsledek voleb. Můžeme ale ukázat, že jsou lidé, kteří si přejí, aby první ministr naší vlády odstoupil, nebo alespoň diametrálně změnil své jednání,“ dodal Poláček.

Více si přečtěte na webu E15.cz. 

 
Přejít na homepageVíce z kategorie

Hra o trůny (Game of Thrones)

Redakce INFO.CZ pro své čtenáře připravila tematický speciál k poslední řadě seriálu Hra o trůny (Game of Thrones). Zájemci si budou moci před osmou sérií postupně připomenout postavy i dosavadní odvysílané epizody a dozví se o všech nových trailerech a spoilerech, které vyjdou najevo. Premiéra osmé řady se uskuteční 14. dubna 2019 (v Česku 15. dubna brzo ráno).

O seriálu Postavy Rody Shrnutí epizod Herci Knihy Mapa Titulky Trailer Stolní hry Jak to dopadne? Fotografie z 8. série Cestujte po stopách Hry o trůny

Články odjinud