Tragédie při airsoftu u Milovic. Hráč střílel skutečnou zbraní, jeho bratr má vážná zranění | info.cz

Články odjinud

Tragédie při airsoftu u Milovic. Hráč střílel skutečnou zbraní, jeho bratr má vážná zranění

Adrenalinový den v Mýtku u Milovic, kde se koná airsoftová bitva, se pro jednoho z hráčů proměnil v boj o holý život. Místo airsoftové pistole byl totiž postřelen skutečnou zbraní! Podle dostupných informací za všechno mohla nešťastná náhoda, tragédie je o to horší, že střílet měl bratr zasaženého. Muž byl letecky přepraven do střešovické nemocnice.

Array
Komunální volby
Konečné výsledky voleb v ČR
Obnovit výsledky
SNK-CELK
34 965
56,48 %
NK
6 232
10,07 %
KDU-ČSL
3 231
5,22 %
ODS
2 281
3,68 %
STAN+NK
2 224
3,59 %
Sečteno 100 %
Účast 47 %

V areálu v Mýtku u Milovic se v sobotu ráno sešlo přibližně 300 nadšenců do airsoftových zbraní, aby si „zabojovali“ při hře Airsoft Battle. Jenže ta se před polednem zvrtla a 30letý hráč nyní bojuje o život. „Podle prvotních informací jeden z hráčů ztratil při hře skutečnou zbraň. 25letý muž ji sebral a v domnění, že se jedná o airsoftovou pistoli, dalšího postřelil,“ popsala pro Blesk.cz policejní mluvčí Petra Potočná. Tragédie je o to horší, že podle svědků, kteří byli na místě, se jednalo o dva bratry.

Zraněný muž utrpěl vážná poranění hrudníku. „V rámci intenzivní lékařské péče byly osobě zajištěny dýchací cesty, byla připojena k přístrojem řízené ventilaci a poté letecky transportována do střešovické nemocnice,“ řekla mluvčí středočeských záchranářů Petra Effenbergerová. Další okolnosti celé události policisté vyšetřují.

Pokračování článku na Blesk.cz >>>

 
Přejít na homepageVíce z kategorie

Články odjinud