Články odjinud

Tragédie při airsoftu u Milovic. Hráč střílel skutečnou zbraní, jeho bratr má vážná zranění

Tragédie při airsoftu u Milovic. Hráč střílel skutečnou zbraní, jeho bratr má vážná zranění

Adrenalinový den v Mýtku u Milovic, kde se koná airsoftová bitva, se pro jednoho z hráčů proměnil v boj o holý život. Místo airsoftové pistole byl totiž postřelen skutečnou zbraní! Podle dostupných informací za všechno mohla nešťastná náhoda, tragédie je o to horší, že střílet měl bratr zasaženého. Muž byl letecky přepraven do střešovické nemocnice.

Komunální volby
Data ještě nejsou k dispozici
Sečteno 0 %
Účast 0 %

V areálu v Mýtku u Milovic se v sobotu ráno sešlo přibližně 300 nadšenců do airsoftových zbraní, aby si „zabojovali“ při hře Airsoft Battle. Jenže ta se před polednem zvrtla a 30letý hráč nyní bojuje o život. „Podle prvotních informací jeden z hráčů ztratil při hře skutečnou zbraň. 25letý muž ji sebral a v domnění, že se jedná o airsoftovou pistoli, dalšího postřelil,“ popsala pro Blesk.cz policejní mluvčí Petra Potočná. Tragédie je o to horší, že podle svědků, kteří byli na místě, se jednalo o dva bratry.

Zraněný muž utrpěl vážná poranění hrudníku. „V rámci intenzivní lékařské péče byly osobě zajištěny dýchací cesty, byla připojena k přístrojem řízené ventilaci a poté letecky transportována do střešovické nemocnice,“ řekla mluvčí středočeských záchranářů Petra Effenbergerová. Další okolnosti celé události policisté vyšetřují.

Pokračování článku na Blesk.cz >>>

 
Přejít na homepageVíce z kategorie

Články odjinud