Newsletter

Týdenní přehled nejdůležitějších zpráv
do vaší e-mailové schránky

Newsletter
Přihlásit se k odběru

Tragédie v Přerově: Roční miminko zakousl při návštěvě pes, zraněním na místě podlehlo

Tragédie v Přerově: Roční miminko zakousl při návštěvě pes, zraněním na místě podlehlo

K tragické smrti malého děťátka došlo v pátek popoledni v Přerově – Předměstí. Při návštěvě na asi roční miminko zaútočil pes, který ho zakousl.

K tragédii došlo v jednom z místních bytů. Zranění malého dítěte, kterému bylo podle informací Blesk.cz kolem jednoho roku, byla tak vážná, že na místě zemřelo. Podle všeho k neštěstí došlo při návštěvě. Komu ale patřil pes, není jasné.

„Příčiny okolností a míry zavinění této nešťastné události vyšetřujeme. Pes byl zajištěn,“ řekl Blesk.cz policejní mluví František Kořínek. Další informace policie vzhledem k věku dítěte nezveřejnila.

O tragédii informoval deník Blesk

Prezidentské volby 2018 se blíží. Komplexní zpravodajství můžete sledovat zde>>>

 

Skupinka cizinců v centru Prahy brutálně napadla číšníka. Šli na něj v sedmi, je ve velmi vážném stavu

Pražští kriminalisté hledají skupinu sedmi mužů, zřejmě cizinců, kteří v sobotu večer napadli číšníka na zahrádce restaurace ve Vladislavově ulici. Muž skončil ve velmi vážném stavu na jednotce intenzivní péče a podstoupil operaci hlavy. Za těžké ublížení na zdraví a výtržnictví hrozí pachatelům v případě odsouzení až deset let vězení.

Na webu zveřejnili policisté fotografie všech sedmi podezřelých i video z napadení, které se odehrálo na náměstíčku u obchodního centra Quadrio. Záběry najdete na konci článku.

Číšník se dostal do konfliktu s hledanými poté, co je upozornil, že nemohou na zahrádce konzumovat donesený alkohol. "Skupina sedmi mužů zaútočila na personál restaurace, jednoho číšníka povalili na zem a tam ho začali mlátit pěstmi a kopat do něj. Když poškozený zůstal bezvládně ležet na zemi, tak podezřelí z místa utekli na tramvaj číslo 14 a odjeli směrem na Karlovo náměstí," popsal napadení mluvčí policie.

Link

Kriminalisté na základě dosavadního vyšetřování předpokládají, že podezřelí jsou cizinci, kteří by mohli bydlet v hotelu, penzionu či jiném typu ubytování v Praze nebo okolí. "Proto prosíme především recepční a všechny jiné svědky, jestli muže viděli nebo vědí, kde by se mohli nacházet, ať kontaktují tísňovou linku 158," uvedl mluvčí.

4934827:article:true:true:true

4934826:article:true:true:true

4934825:article:true:true:true

-1