Tragédie v Přerově: Roční miminko zakousl při návštěvě pes, zraněním na místě podlehlo | info.cz

Články odjinud

Tragédie v Přerově: Roční miminko zakousl při návštěvě pes, zraněním na místě podlehlo

K tragické smrti malého děťátka došlo v pátek popoledni v Přerově – Předměstí. Při návštěvě na asi roční miminko zaútočil pes, který ho zakousl.

K tragédii došlo v jednom z místních bytů. Zranění malého dítěte, kterému bylo podle informací Blesk.cz kolem jednoho roku, byla tak vážná, že na místě zemřelo. Podle všeho k neštěstí došlo při návštěvě. Komu ale patřil pes, není jasné.

„Příčiny okolností a míry zavinění této nešťastné události vyšetřujeme. Pes byl zajištěn,“ řekl Blesk.cz policejní mluví František Kořínek. Další informace policie vzhledem k věku dítěte nezveřejnila.

O tragédii informoval deník Blesk

Prezidentské volby 2018 se blíží. Komplexní zpravodajství můžete sledovat zde>>>

 
Přejít na homepageVíce z kategorie

Hra o trůny (Game of Thrones)

Redakce INFO.CZ pro své čtenáře připravila tematický speciál k poslední řadě seriálu Hra o trůny (Game of Thrones). Zájemci si budou moci před osmou sérií postupně připomenout postavy i dosavadní odvysílané epizody a dozví se o všech nových trailerech a spoilerech, které vyjdou najevo. Premiéra osmé řady se uskuteční 14. dubna 2019 (v Česku 15. dubna ve 3 hodiny ráno).

O seriálu Postavy Rody Shrnutí epizod Herci Knihy Mapa Titulky Trailer Stolní hry Jak to dopadne? Fotografie z 8. série Cestujte po stopách Hry o trůny

Game of Thrones s08e01 - shrnutí prvního dílu

Game of Thrones s08e02 - shrnutí druhého dílu

Články odjinud