Tragická nehoda v ústecké nemocnici: Na pacientku spadl rentgen, žena poté zemřela | info.cz

Články odjinud

Tragická nehoda v ústecké nemocnici: Na pacientku spadl rentgen, žena poté zemřela

Při vyšetření v ústecké Masarykově nemocnici dnes zemřela pacientka. Podle informací ČTK na ženu spadl kus rentgenu. Neštěstí ČTK potvrdila mluvčí ústecké policie Veronika Hyšplerová.

Neštěstí se stalo v hlavní budově ústecké nemocnice dnes dopoledne. „V dopoledních hodinách nám bylo oznámeno úmrtí osmdesátileté pacientky na oddělení rentgenu ústecké Masarykovy nemocnice. Případ si převzala služba kriminální policie a vyšetřování," řekla ČTK Hyšplerová.

Bližší podrobnosti nechce s ohledem na počátek vyšetřování policie sdělovat. Stanovisko společnosti Krajská zdravotní, pod kterou ústecká nemocnice spadá, ČTK zjišťuje.

 
Přejít na homepageVíce z kategorie

Hra o trůny (Game of Thrones)

Redakce INFO.CZ pro své čtenáře připravila tematický speciál k poslední řadě seriálu Hra o trůny (Game of Thrones). Zájemci si budou moci před osmou sérií postupně připomenout postavy i dosavadní odvysílané epizody a dozví se o všech nových trailerech a spoilerech, které vyjdou najevo. Premiéra osmé řady se uskuteční 14. dubna 2019 (v Česku 15. dubna ve 3 hodiny ráno).

O seriálu Postavy Rody Shrnutí epizod Herci Knihy Mapa Titulky Trailer Stolní hry Jak to dopadne? Fotografie z 8. série Cestujte po stopách Hry o trůny

Game of Thrones s08e01 - shrnutí prvního dílu

Game of Thrones s08e02 - shrnutí druhého dílu

Články odjinud