V Jablůnce na Vsetínsku došlo k výbuchu v průmyslovém závodě. Zraněni jsou dva lidé | info.cz

Články odjinud

V Jablůnce na Vsetínsku došlo k výbuchu v průmyslovém závodě. Zraněni jsou dva lidé

Při výbuchu v průmyslovém závodě v Jablůnce na Vsetínsku, který se zabývá výrobou pyropatron do airbagů, byli dnes dopoledne zraněni dva lidé. Jeden z nich těžce. Sanitky je převezly do nemocnice, řekl ČTK mluvčí krajských hasičů Roman Žemlička. Další dva lidé vyhledali z preventivních důvodů ošetření. Budova má podle mluvčího po výbuchu kvůli poškozeným konstrukcím narušenou statiku.

Krajská záchranná služba eviduje podle jejího mluvčího Petra Olšana jednu vážně zraněnou osobu. „Jde o muže ročníku narození 1976, který byl ošetřen ve Vsetínské nemocnici. Následně jej vrtulník transportoval na popáleninové centrum do Ostravy,“ řekl ČTK Olšan.

Podle dostupných informací došlo k výbuchu v areálu společnosti Indet Safety Systems. „Vyšetřování události si převzal báňský úřad ve spolupráci s policií,“ uvedl Žemlička. Škodu způsobenou explozí podle něj odborníci zasahující na místě zatím nevyčíslili.

 
Přejít na homepageVíce z kategorie

Hra o trůny (Game of Thrones)

Redakce INFO.CZ pro své čtenáře připravila tematický speciál k poslední řadě seriálu Hra o trůny (Game of Thrones). Zájemci si budou moci před osmou sérií postupně připomenout postavy i dosavadní odvysílané epizody a dozví se o všech nových trailerech a spoilerech, které vyjdou najevo. Premiéra osmé řady se uskuteční 14. dubna 2019 (v Česku 15. dubna ve 3 hodiny ráno).

O seriálu Postavy Rody Shrnutí epizod Herci Knihy Mapa Titulky Trailer Stolní hry Jak to dopadne? Fotografie z 8. série Cestujte po stopách Hry o trůny

Game of Thrones s08e01 - shrnutí prvního dílu

Články odjinud