Články odjinud

V Kladně našli mrtvou ženu zastlanou v posteli. Podezřelý byl rychle zadržen, policisté šli najisto

V Kladně našli mrtvou ženu zastlanou v posteli. Podezřelý byl rychle zadržen, policisté šli najisto

Policisté našli ve čtvrtek večer v jednom z kladenských bytů mrtvolu starší ženy zastlanou v posteli. Ta byla zabita tupým předmětem. Údajný vrah dlouho spravedlnosti neunikal. Středočeský policejní mluvčí Zdeněk Chalupa dnes uvedl, že policisté v souvislosti s vraždou zadrželi devětapadesátiletého druha oběti. 

Na místo činu přivolal policisty prostřednictvím tísňové linky příbuzný. „K objasnění příčiny smrti byla nařízena soudní pitva,“ uvedl Chalupa. Podle něj je případ vyšetřován jako vražda, v případě odsouzení hrozí pachateli deset až 12 let vězení. O obvinění a vzetí muže do vazby zatím ještě nebylo rozhodnuto.

Web Tisen.tv dnes napsal, že policisté našli tělo starší ženy zastlané v posteli v jednom z kladenských bytů. Podle informací webu ženu někdo zabil tupým předmětem.

V Kladně našli mrtvolu ženy zastlanou v posteli

 
Přejít na homepageVíce z kategorie

Hra o trůny (Game of Thrones)

Redakce INFO.CZ pro své čtenáře připravila tematický speciál k poslední řadě seriálu Hra o trůny (Game of Thrones). Zájemci si budou moci před osmou sérií postupně připomenout postavy i dosavadní odvysílané epizody a dozví se o všech nových trailerech a spoilerech, které vyjdou najevo. Premiéra osmé řady se uskuteční 14. dubna 2019 (v Česku 15. dubna brzo ráno).

O seriálu Postavy Rody Shrnutí epizod Herci Knihy Mapa Titulky Trailer Stolní hry Jak to dopadne? Fotografie z 8. série Cestujte po stopách Hry o trůny

Články odjinud