Články odjinud

Ve 30 letech náhle zemřel herec a moderátor Aleš Kubát. Vycházející hvězdě se stala osudnou rakovina

Ve 30 letech náhle zemřel herec a moderátor Aleš Kubát. Vycházející hvězdě se stala osudnou rakovina

Na druhý svátek vánoční, 26. prosince, nečekaně zemřel herec, moderátor a zpěvák Aleš Kubát. Ve 30 letech ho zřejmě zabila rakovina. Herec působil v Národním divadlě v Brně či pražském Rejdišti, objevil se také například v seriálech Ordinace v růžové zahradě a Cesty domů. 

„S rakovinou už bojoval v minulosti, okolo svých patnácti let, ale porazil ji. Že se mu nemoc vrátila, podle všeho nevěděl. Jeho smrt pro nás byl šok, příčinou měla být agresivní metastáze v ledvinách,“ prozradil Blesku jeden z hercových přátel. Rodina herce jeho smrt potvrdila na sociálních sítích s tím, že nečekaně zemřel v kruhu rodinném.

Na sociálních sítích se hned 26. prosince zdvihla nevěřícná vlna hercových přátel, často z herecké branže. „Aleš byl od pohledu dobrá, čistá duše a je srdcervoucí, že takoví lidé odchází tak brzy...“ reagoval třeba skladatel Daniel Barták. „Dozvěděl jsem se to těsně před představením Sněhové královny, a musím přiznat, že mě to tak zasáhlo, že jsem na to celé představení myslel,“ dodal.

Pohřeb Aleše Kubáta proběhne na Silvestra v kostele Nejsvětější trojice v Pouchobradech na rodném Chrudimsku.

Další články o celebritách najdete na Blesk.cz. 

Jan Palach: Upálení, čtyři poslední dopisy a dva hroby. Podrobnosti o statečném činu, od kterého uplynulo 50 let, čtěte zde>>>

 
Přejít na homepageVíce z kategorie

Hra o trůny (Game of Thrones)

Redakce INFO.CZ pro své čtenáře připravila tematický speciál k poslední řadě seriálu Hra o trůny (Game of Thrones). Zájemci si budou moci před osmou sérií postupně připomenout postavy i dosavadní odvysílané epizody a dozví se o všech nových trailerech a spoilerech, které vyjdou najevo. Premiéra osmé řady se uskuteční 14. dubna 2019 (v Česku 15. dubna brzo ráno).

O seriálu Postavy Rody Shrnutí epizod Herci Knihy Mapa Titulky Trailer Stolní hry Jak to dopadne? Fotografie z 8. série Cestujte po stopách Hry o trůny

Články odjinud