Newsletter

Týdenní přehled nejdůležitějších zpráv
do vaší e-mailové schránky

Newsletter
Přihlásit se k odběru

Záhadná nehoda v Praze. Z mercedesu vytáhli pobodaného řidiče, zemřel záchranářům pod rukama

Záhadná nehoda v Praze. Z mercedesu vytáhli pobodaného řidiče, zemřel záchranářům pod rukama

Ve středu odpoledne vjel v Jateční ulici bílý mercedes v nízké rychlosti do protisměru a naboural do kamionu. Byť se jednalo o malou nehodu, k překvapení záchranářů byl stav řidiče velmi vážný, podle informací Blesk.cz měl mnohočetná bodná poranění, která utrpěl na Žižkově. Spekuluje se ale také o střelbě. Případ vyšetřují pražští kriminalisté.

„Mohu potvrdit, že jsme zasahovali u dopravní nehody v Jateční ulici. Záchranáři na místě ošetřili těžce zraněného řidiče osobního automobilu, který v nízké rychlosti narazil do stojícího kamionu,“ uvedl Ondřej Franěk, tiskový mluvčí pražské záchranky.

Případ je ale mnohem komplikovanější, ještě před nehodou byl muž několikrát bodnutý. Na následky svých zranění poté, i přes veškerou snahu záchranářů, zemřel. Původně měl podle informací Blesk.cz celý incident začít na Žižkově. Další možnou příčinou smrti jsou střelná poranění.

„Vyšetřujeme dopravní nehodu mezi nákladním a osobním automobilem v ulici Jateční. K případu do této chvíle víme pouze to, že zranění, která muž utrpěl, byla způsobena už před nehodou. Muž na následky zranění zemřel. Bude provedena soudní pitva,“ uvedl pro Blesk.cz policejní mluvčí Tomáš Hulan.

Text vyšel na webu Blesk.cz.

 

Policejní stát, který se vymkl kontrole: Muslimové tu mizí po tisících, k zatčení stačí plnovous

Muslimové v čínské provincii Sin-ťiang jsou sledováni na každém kroku. Úřady na ně dohlíží pomocí kamer i speciálních aplikací. K poslání do převýchovných táborů stačí málo – třeba jen špatné oblečení. I proto v nich Ujgurové končí každý den po stovkách. Podívejte se na nový díl pořadu Proč.

Link

Link