Zeman je hanebně rasistický, jsme v bodě zlomu, varuje profesor Přibáň | info.cz

Články odjinud

Zeman je hanebně rasistický, jsme v bodě zlomu, varuje profesor Přibáň

Podle sociologa a profesora právní filozofie Jiřího Přibáně se v Česku politika dělí už jen na podnikání nebo vytváření strachu. V tomto směru ostře kritizuje prezidenta Zemana, jehož slova na adresu Romů jsou prý za hranicí veškeré slušnosti a plná násilí. Přibáň v rozhovoru s Čestmírem Strakatým pro Reflex.cz říká, že pokud je toto český prezident, je Česko skutečně v bodu zlomu nebo totálního zmaru. Co láme kulturu v Česku i ve světě? A proč vlastně dnes politici mluví o bezpečnosti, a ne o problémech běžných lidí? 

 
Přejít na homepageVíce z kategorie

Hra o trůny (Game of Thrones)

Redakce INFO.CZ pro své čtenáře připravila tematický speciál k poslední řadě seriálu Hra o trůny (Game of Thrones). Zájemci si budou moci před osmou sérií postupně připomenout postavy i dosavadní odvysílané epizody a dozví se o všech nových trailerech a spoilerech, které vyjdou najevo. Premiéra osmé řady se uskuteční 14. dubna 2019 (v Česku 15. dubna ve 3 hodiny ráno).

O seriálu Postavy Rody Shrnutí epizod Herci Knihy Mapa Titulky Trailer Stolní hry Jak to dopadne? Fotografie z 8. série Cestujte po stopách Hry o trůny

Game of Thrones s08e01 - shrnutí prvního dílu

Game of Thrones s08e02 - shrnutí druhého dílu

Články odjinud