Zeman žije frustrací, sami ale nejsme jiní, říká spisovatel Pavel Kosatík | info.cz

Články odjinud

Zeman žije frustrací, sami ale nejsme jiní, říká spisovatel Pavel Kosatík

Spisovatel Pavel Kosatík se neraduje z toho, v jakém stavu je dnes Česko. Ze stavu společnosti prý už ale nemůžeme vinit komunisty, Babiše nebo Zemana. Podle Kosatíka nese svůj díl odpovědnosti každý. Spisovatel také v rozhovoru pro Prostor X říká, že Andrej Babiš se nikdy neměl ocitnout v politice a že prezident Miloš Zeman je frustrovaný a naštvaný na svůj život. Kosatík v této souvislosti tvrdí, že jsme si mysleli, že jsme jiní než on, ale skutečnost je jiná. Proč mu vadí antikomunismus? A proč ho vlastně zajímají běžní Češi víc než ti, kteří nám vládnou?

 
Přejít na homepageVíce z kategorie

Hra o trůny (Game of Thrones)

Redakce INFO.CZ pro své čtenáře připravila tematický speciál k poslední řadě seriálu Hra o trůny (Game of Thrones). Zájemci si budou moci před osmou sérií postupně připomenout postavy i dosavadní odvysílané epizody a dozví se o všech nových trailerech a spoilerech, které vyjdou najevo. Premiéra osmé řady se uskuteční 14. dubna 2019 (v Česku 15. dubna ve 3 hodiny ráno).

O seriálu Postavy Rody Shrnutí epizod Herci Knihy Mapa Titulky Trailer Stolní hry Jak to dopadne? Fotografie z 8. série Cestujte po stopách Hry o trůny

Game of Thrones s08e01 - shrnutí prvního dílu

Game of Thrones s08e02 - shrnutí druhého dílu

Články odjinud