Zemana může porazit jen Stropnický, říká marketingový expert Horák | info.cz

Články odjinud

Zemana může porazit jen Stropnický, říká marketingový expert Horák

Prezident Miloš Zeman se podle Jakuba Horáka svých soupeřů zatím obávat nemusí. „Lidé potřebují někoho, kdo je pro ně čitelný,“ tvrdí. Největší šance má podle něj ministr obrany a místopředseda hnutí ANO Martin Stropnický.

„Já si myslím, že jediným kandidátem, který může ohrozit Miloše Zemana, je Stropnický, protože je v televizi a lidé ho vnímají, že je člověk, kterému rozumí,“ řekl v rozhovoru s Pavlem Štruncem Horák. „On je v seriálech, tam má jednu roli, pak hraje ministra obrany, to je druhá role, ta se ukazuje hlavně ve zpravodajství, a samozřejmě lidé to vnímají jako takový komplex,“ prohlásil Horák na adresu Stropnického.

Dalším zvažovaným adeptům na prezidentskou funkci Horák příliš nevěří. „Horáček? Je to zajímavý člověk. Ale je čitelný člověk, který chodí v černém klobouku a hraje nějaké písně? Drahoš? Je akademik, rozumí tomu? Jak se zachová Drahoš, až se sem pohrnou hordy uprchlíků? Nemyslím si, že z těch kandidátů, kteří se objevili, mají reálnou šanci s tím nějak pohnout.“

Celý rozhovor s Jakubem Horákem uvidíte už zítra na INFO.cz.

 

 
Přejít na homepageVíce z kategorie

Články odjinud