Zemřela Libuše Havelková, babička z Kouzelné školky | info.cz

Články odjinud

Zemřela Libuše Havelková, babička z Kouzelné školky

Po dlouhé nemoci zemřela ve věku 92 let herečka Libuše Havelková, známá jako babička z Kouzelné školky. Zahrála si i v seriálech Byli jednou dva písaři, My všichni školou povinní či oscarových Ostře sledovaných vlacích. Byla maminkou herce a zpěváka Ondřeje Havelky (62). 

Informaci potvrdil mluvčí Národního divadla Tomáš Staněk. „S hlubokou lítostí oznamuje, že zemřela dlouholetá členka Národního divadla," uvedl.

Havelková byla už přes dva roky v pražském gerontologickém centru kvůli vážným zdravotním problémům. Přišla také o sluch kvůli Meniérově nemoci, se kterou se dlouho snažila bojovat doma. „Najednou mě chytne motolice, dostanu závrať, ztratím rovnováhu a v záchvatu končím na zemi,“ stěžovala se deníku Aha! před lety Havelková. „Potom se mi sluch a rovnováha vždycky trochu upraví a já ze země vstanu,“ dodala tehdy.

Více informací najdete Blesk.cz

 
Přejít na homepageVíce z kategorie

Hra o trůny (Game of Thrones)

Redakce INFO.CZ pro své čtenáře připravila tematický speciál k poslední řadě seriálu Hra o trůny (Game of Thrones). Zájemci si budou moci před osmou sérií postupně připomenout postavy i dosavadní odvysílané epizody a dozví se o všech nových trailerech a spoilerech, které vyjdou najevo. Premiéra osmé řady se uskuteční 14. dubna 2019 (v Česku 15. dubna ve 3 hodiny ráno).

O seriálu Postavy Rody Shrnutí epizod Herci Knihy Mapa Titulky Trailer Stolní hry Jak to dopadne? Fotografie z 8. série Cestujte po stopách Hry o trůny

Game of Thrones s08e01 - shrnutí 1. dílu

Game of Thrones s08e02 - shrnutí 2. dílu

Game of Thrones s08e03 - shrnutí 3. dílu

Game of Thrones s08e04 - shrnutí 4. dílu

Články odjinud