ŽIVĚ: Den před hlasováním o důvěře chybějí vládě dva ministři. Sledujte brífinky stran ve sněmovně | info.cz

Články odjinud

ŽIVĚ: Den před hlasováním o důvěře chybějí vládě dva ministři. Sledujte brífinky stran ve sněmovně

Pokračuje schůze Sněmovny. Poslanci se budou věnovat kůrovcové kalamitě a v úvodním kole by se mohli zabývat vládním návrhem daňových změn. Budou také volit nového místopředsedu dolní komory. Šéfa ČSSD Jana Hamáčka by měl nahradit Tomáš Hanzel. Sněmovní agendu ale zastiňuje čerstvé dění na ministerstvu spravedlnosti, kde kvůli plagiátorství po necelých dvou týdnech končí ministryně Taťána Malá - pouhý den před tím, než jde Babišova vláda žádat  sněmovnu o důvěru. Sledujte živě tiskové konference poslaneckých klubů. 

 
Přejít na homepageVíce z kategorie

Hra o trůny (Game of Thrones)

Redakce INFO.CZ pro své čtenáře připravila tematický speciál k poslední řadě seriálu Hra o trůny (Game of Thrones). Zájemci si budou moci před osmou sérií postupně připomenout postavy i dosavadní odvysílané epizody a dozví se o všech nových trailerech a spoilerech, které vyjdou najevo. Premiéra osmé řady se uskuteční 14. dubna 2019 (v Česku 15. dubna brzo ráno).

O seriálu Postavy Rody Shrnutí epizod Herci Knihy Mapa Titulky Trailer Stolní hry Jak to dopadne? Fotografie z 8. série Cestujte po stopách Hry o trůny

Články odjinud