ŽIVĚ: Prezident udílí státní vyznamenání. Sledujte přímý přenos z Vladislavského sálu | info.cz

Články odjinud

ŽIVĚ: Prezident udílí státní vyznamenání. Sledujte přímý přenos z Vladislavského sálu

Slavnostní předávání státních vyznamenání na Pražském hradě ukončí dnešní den oslav 100. výročí založení republiky. Prezident Miloš Zeman ve Vladislavském sále ocení několik desítek osobností, včetně zakladatele a prvního velitele protinacistické organizace Obrana národa generála Josefa Bílého nebo trojici padlých vojáků v Afghánistánu. Oceněn má být ale například také zpěvák Michal David nebo bavič Jiří Krampol. Zeman na ceremoniál opět nepozval své odpůrce z řad politiků, rektorů i hejtmanů, což vyvolalo kritiku i od vedení Poslanecké sněmovny. Přímý přenos sledujte níže.

 
Přejít na homepageVíce z kategorie

Hra o trůny (Game of Thrones)

Redakce INFO.CZ pro své čtenáře připravila tematický speciál k poslední řadě seriálu Hra o trůny (Game of Thrones). Zájemci si budou moci před osmou sérií postupně připomenout postavy i dosavadní odvysílané epizody a dozví se o všech nových trailerech a spoilerech, které vyjdou najevo. Premiéra osmé řady se uskuteční 14. dubna 2019 (v Česku 15. dubna ve 3 hodiny ráno).

O seriálu Postavy Rody Shrnutí epizod Herci Knihy Mapa Titulky Trailer Stolní hry Jak to dopadne? Fotografie z 8. série Cestujte po stopách Hry o trůny

Game of Thrones s08e01 - shrnutí prvního dílu

Články odjinud