ŽIVĚ: Solidarita versus bezpečnost. Sledujte s námi debatu s Michaelou Šojdrovou | info.cz

Články odjinud

ŽIVĚ: Solidarita versus bezpečnost. Sledujte s námi debatu s Michaelou Šojdrovou

ŽIVĚ: Solidarita versus bezpečnost. Sledujte s námi debatu s Michaelou Šojdrovou
 

Sledujte s námi veřejnou debatu s názvem Bezpečnost a Solidarita, které si klade za cíl otevřít téma hodnot a solidarity v naší společnosti a zároveň téma manipulace s informacemi. Tuto problematiku ilustruje medializace kauzy přijetí 50 dětí bez doprovodu, které se nyní nacházejí v uprchlických táborech v Řecku. V diskusi, kterou bude moderovat Veronika Sedláčková, vystoupí europoslankyně Michaela Šojdrová, ředitel Organizace pro pomoc uprchlíkům Martin Rozumek, ředitelka Mezinárodního republikánského institutu Miriam Lexmann, novinářka Tereza Engelová nebo analytik INFO.cz Pavel Novotný.

 
Přejít na homepageVíce z kategorie

Hra o trůny (Game of Thrones)

Redakce INFO.CZ pro své čtenáře připravila tematický speciál k poslední řadě seriálu Hra o trůny (Game of Thrones). Zájemci si budou moci před osmou sérií postupně připomenout postavy i dosavadní odvysílané epizody a dozví se o všech nových trailerech a spoilerech, které vyjdou najevo. Premiéra osmé řady se uskuteční 14. dubna 2019 (v Česku 15. dubna ve 3 hodiny ráno).

O seriálu Postavy Rody Shrnutí epizod Herci Knihy Mapa Titulky Trailer Stolní hry Jak to dopadne? Fotografie z 8. série Cestujte po stopách Hry o trůny

Game of Thrones s08e01 - shrnutí 1. dílu

Game of Thrones s08e02 - shrnutí 2. dílu

Game of Thrones s08e03 - shrnutí 3. dílu

Game of Thrones s08e04 - shrnutí 4. dílu

Články odjinud