ŽIVĚ: Zeman před volbami podpořil ČSSD. Sjezd sociálních demokratů v přímém přenosu | info.cz

Články odjinud

ŽIVĚ: Zeman před volbami podpořil ČSSD. Sjezd sociálních demokratů v přímém přenosu

ŽIVĚ: Zeman před volbami podpořil ČSSD. Sjezd sociálních demokratů v přímém přenosu
 

V Hradci Králové začal volební sjezd sociálních demokratů. Post předsedy s jistotou obhájí Jan Hamáček, který nemá protikandidáta. Totožná je situace u Romana Onderky, který chce být prvním místopředsedou. Přesto ale sešlost nabídne zajímavé momenty – bude to především skrytý boj o ministra zahraničí Tomáše Petříčka. Dopoledne vystoupil prezident Miloš Zeman, který sociálním demokratům řekl, že jim v evropských volbách dá svůj hlas. Apeloval na stranu, aby si uvědomila svůj potenciál a voličskou základnu a neupřednostňovala menšiny na úkor většiny. Více v přímém přenosu níže v článku.

 
Přejít na homepageVíce z kategorie

Hra o trůny (Game of Thrones)

Redakce INFO.CZ pro své čtenáře připravila tematický speciál k poslední řadě seriálu Hra o trůny (Game of Thrones). Zájemci si budou moci před osmou sérií postupně připomenout postavy i dosavadní odvysílané epizody a dozví se o všech nových trailerech a spoilerech, které vyjdou najevo. Premiéra osmé řady se uskuteční 14. dubna 2019 (v Česku 15. dubna brzo ráno).

O seriálu Postavy Rody Shrnutí epizod Herci Knihy Mapa Titulky Trailer Stolní hry Jak to dopadne? Fotografie z 8. série Cestujte po stopách Hry o trůny

Články odjinud