Články odjinud

Zlomená páteř, žebra a proplíchlá plíce. Moderátor Honza Musil se vzpamatovává z hrůzného úrazu

Zlomená páteř, žebra a proplíchlá plíce. Moderátor Honza Musil se vzpamatovává z hrůzného úrazu

Moderátor Honza Musil se tři dny před Štědrým dnem vážně zranil při pádu ze žebříku. Zlomil si páteř, devět žeber a propíchl plíci. Byl okamžitě převezen do nemocnice, kde má za sebou náročnou operaci.

I když Honza Musil s manželem Kubou plnil sociální sítě vánočními fotkami, tak to byl jen zastírací manévr, aby nevyděsil své fanoušky. Až 2. ledna naznačil, že se s ním něco stalo.

„Dobré ráno vám všem přátelé. Jsou věci, které sdělovat nechcete, protože prostě ničemu neslouží. Zvlášť v době těch nejkrásnějších svátků. Stalo se a s pomocí mého Jakoubka, mé rodiny a nejbližších přátel se mi podařilo prožít svátky bez médií, byť vím, že jste si všimli mé minimální účasti na sociálních sítích. Je to zvláštní zjistit, že vám chybí moje zpráva nebo fotka. Teď se ale snažím jít hlavou proti zdi! Vstříc životu, který mi věřím nabídne i návrat pohybu,“ napsal na sociální síť moderátor a připojil článek z týdeníku Sedmička, kde jeho manžel Jakub popsal, co se s jeho manželem děje.

Více si přečtěte na webu Blesk.cz.

Vše o volbách do Europarlamentu 2019 se dočtete zde>>>

 
Přejít na homepageVíce z kategorie

Hra o trůny (Game of Thrones)

Redakce INFO.CZ pro své čtenáře připravila tematický speciál k poslední řadě seriálu Hra o trůny (Game of Thrones). Zájemci si budou moci před osmou sérií postupně připomenout postavy i dosavadní odvysílané epizody a dozví se o všech nových trailerech a spoilerech, které vyjdou najevo. Premiéra osmé řady se uskuteční 14. dubna 2019 (v Česku 15. dubna brzo ráno).

O seriálu Postavy Rody Shrnutí epizod Herci Knihy Mapa Titulky Trailer Stolní hry Jak to dopadne? Fotografie z 8. série Cestujte po stopách Hry o trůny

Články odjinud