Zpátky do vězení nepůjde. Omilostněný vrah Kajínek se dozvěděl trest za bouračku s mercedesem | info.cz

Články odjinud

Zpátky do vězení nepůjde. Omilostněný vrah Kajínek se dozvěděl trest za bouračku s mercedesem

Omilostněný vrah Jiří Kajínek (56) si může oddychnout. Za bouračku, kterou zavinil ve středu na Plzeňsku, dostal od policistů pouze pokutu a čtyři body. Před jízdou nepil alkohol a nikdo neutrpěl zranění, takže vše bylo možné vyřešit hned na místě.

Kajínek ve středu odpoledne u Plzně sestřelil svým zánovním mercedesem fabii. Když sjížděl z dálnice D5, nedal na křižovatce u Sulkova přednost řidiči (43) fabie. Ten jel od Plzně směrem na Domažlice.

„Vše jsme vyřešili na místě blokovou pokutou. Řidič před jízdou nepil alkohol a nikdo se nezranil,“ uvedla policejní mluvčí Martina Korandová.

Záchranáři sice z místa odvezli do nemocnice řidiče nabourané fabie, tam ale lékaři naštěstí zjistili, že je v pořádku.

Více si přečtěte na webu Blesk.cz.

 
Přejít na homepageVíce z kategorie

Hra o trůny (Game of Thrones)

Redakce INFO.CZ pro své čtenáře připravila tematický speciál k poslední řadě seriálu Hra o trůny (Game of Thrones). Zájemci si budou moci před osmou sérií postupně připomenout postavy i dosavadní odvysílané epizody a dozví se o všech nových trailerech a spoilerech, které vyjdou najevo. Premiéra osmé řady se uskuteční 14. dubna 2019 (v Česku 15. dubna ve 3 hodiny ráno).

O seriálu Postavy Rody Shrnutí epizod Herci Knihy Mapa Titulky Trailer Stolní hry Jak to dopadne? Fotografie z 8. série Cestujte po stopách Hry o trůny

Game of Thrones s08e01 - shrnutí prvního dílu

Game of Thrones s08e02 - shrnutí druhého dílu

Články odjinud