Newsletter

Týdenní přehled nejdůležitějších zpráv
do vaší e-mailové schránky

Newsletter
Přihlásit se k odběru

Zvrat v pátrání: Míšu hledají na skládce u jejího bydliště

Zvrat v pátrání: Míšu hledají na skládce u jejího bydliště

Kriminalisté, kteří mají na starost pátrání po třináctileté Míše Muzikářové, v sobotu prohledávali skládku odpadu, která se nechází jen pár kilometrů od bydliště holčičky.

Podle Mladé fronty Dnes, kterou na pátrání upozornil náhodný svědek, prohledávali kriminalisté se psem všebořickou skládku od devíti ráno asi čtyři hodiny. „Policisté si nasadili roušky, vzali krumpáče a lopaty a začali i se psem skládku prohledávat. Že přišli hledat ztracenou holčičku je jasné, protože si o tom povídali,“ řekl listu zdroj.

 

Na místě pracovalo asi 15 policistů v rouškách, kteří s lopatami a krumpáči prohledávali prostor o rozloze asi 20 x 20 metrů. Práci jim usnadňoval také bagr, který odpadky rozhraboval.

Podle svědka policisté na místě nic nenašli. „Pokud jsem dobře viděl, nic si neodváželi,“ řekl. Není jasné ani, jaká stopa je na místo přivedla. Policie totiž odmítá jakékoli dílčí kroky komentovat. Dosud kriminalisté propátrávali především rozsáhlý areál raketové základny u Kralovic na Plzeňsku. Nejprve jej procházeli policisté v rojnicích, později už jen specialista se psem.

Celý článek najdete na webu Blesk.cz.