Ceny pohonných hmot mírně stouply. Nejlevněji natankujete na Chebsku | info.cz

Články odjinud

Ceny pohonných hmot mírně stouply. Nejlevněji natankujete na Chebsku

Ceny pohonných hmot v Karlovarském kraji o haléře vzrostly. Benzin zdražil o dva haléře na 33,10 koruny, nafta o sedm haléřů na 32,15 koruny. Mírně rostly i průměrné ceny v celém Česku, benzin stojí 33,33 koruny, nafta 32,50 koruny, vyplývá z aktuálních údajů společnosti CCS.

Nejlevnější benzin je nyní na Sokolovsku. Průměrně za něj řidiči zaplatí 32,86 koruny, o čtyři haléře méně než před týdnem. Na Sokolovsku zlevnila i nafta, i když jen o haléř na 31,96 koruny.

Na Chebsku stojí průměrně benzin 32,85 koruny, za týden je to o 12 haléřů více. Cena nafty se zvýšila o čtyři haléře na 31,96 koruny. Nafta je tak na Chebsku nejlevnější v kraji.

Karlovarsko je naopak nejdražší. Benzin tam stojí v průměru 33,38 koruny, o čtyři haléře více než před týdnem. Nafta zdražila o pět haléřů na 32,59 koruny. Pohonné hmoty na Karlovarsku jsou tak už vyšší než celostátní průměr.

V sousedním Německu také ceny rostly. Benzin se prodává v přepočtu průměrně za 38,57 koruny, nafta za 34,14 koruny.

 
Přejít na homepageVíce z kategorie

Na dovolenou

Poprvé letadlem Chorvatsko Očkování Cestování po Evropě

Ať už se chystáte procestovat evropské metropole, Chorvatsko nebo jste se rozhodli vyrazit až na druhý konec světa, nemělo by vám uniknout pár dobrých tipů. Poradíme vám jak si sehnat co nejlevnější letenky, jak se vyrovnat s jet lagem nebo jak zažádat o kompenzaci při zpožděném letu. Nezapomněli jsme vám připravit ani rady, které vám pomohou při vyřizování dětských pasů nebo ztrátě dokladů v zahraničí.

Články odjinud