EasyJet otevře linku z Prahy do Belfastu, létat začne na konci října | info.cz

Články odjinud

EasyJet otevře linku z Prahy do Belfastu, létat začne na konci října

Letecká společnost easyJet zavede od podzimu novou pravidelnou linku mezi Prahou a Belfastem, hlavním městem Severního Irska. Nové spojení bude v provozu od 29. října, tedy od začátku zimního letového řádu. Britský dopravce to dnes oznámil v tiskové zprávě. Aerolinky očekávají, že během sezóny přepraví na lince 11.100 cestujících.

Letecké spojení do Belfastu bude 11. destinací ve Velké Británii, kam je možné z pražského letiště letět. "Toto spojení má dlouhodobě velký potenciál a očekáváme, že o novou linku bude zájem jak u českých, tak i zahraničních cestujících," uvedl ředitel leteckého obchodu Letiště Praha Jiří Vyskoč.

Podle tiskové zprávy bude nízkonákladový dopravce na lince využívat Airbus A319 a mezi oběma destinacemi bude létat dvakrát týdně, vždy v pondělí a pátek. Letenky je možné rezervovat již od čtvrtka, přičemž ceny budou začínat od 814 korun za osobu.

Nová linka do Belfastu bude jediným přímým spojením do Severního Irska z České republiky.

 
Přejít na homepageVíce z kategorie

Na dovolenou

Poprvé letadlem Chorvatsko Očkování Cestování po Evropě

Ať už se chystáte procestovat evropské metropole, Chorvatsko nebo jste se rozhodli vyrazit až na druhý konec světa, nemělo by vám uniknout pár dobrých tipů. Poradíme vám jak si sehnat co nejlevnější letenky, jak se vyrovnat s jet lagem nebo jak zažádat o kompenzaci při zpožděném letu. Nezapomněli jsme vám připravit ani rady, které vám pomohou při vyřizování dětských pasů nebo ztrátě dokladů v zahraničí.

Články odjinud