Násilí v Londýně nebere konce. Na ulici zastřelili sedmnáctiletého chlapce | info.cz

Články odjinud

Násilí v Londýně nebere konce. Na ulici zastřelili sedmnáctiletého chlapce

Neznámý střelec zabil na jihu Londýna sedmnáctiletého chlapce, informovala dnes BBC. Policie případ vyšetřuje. 

Policie dostala hlášení o střelbě na Cooks Road v Southwark v sobotu krátce po šesté hodině odpolední místního času. Na místě našli postřeleného chlapce, kterého se však přes veškerou snahu záchranářů nepodařilo udržet při životě. 

Úřady dosud nikoho nezatkly a k incidentu zatím nesdělily žádné další podrobnosti. 

Podle Sky News po tomto krveprolití vystoupil na 60 počet lidí, kteří od začátku roku přišli v Londýně násilně o život. Naposledy v úterý neznámý střelec zabil na severozápadě města muže a druhého zranil.

Britská metropole se potýká s nárůstem vražd, předchozí oběti ale většinou umírali na pobodání. Policie vidí za alarmujícím trendem hlavně vyřizování účtů mezi gangy.

 
Přejít na homepageVíce z kategorie

Volby do Evropského parlamentu 2019

Volby do Evropského parlamentu se uskuteční 24. a 25. května 2019. Češi budou vybírat celkem 21 nových poslanců. Volí se poměrným systémem, to znamená, že strana musí získat minimálně 5 % hlasů, aby měla nárok na křeslo v parlamentu. I těchto voleb je možné se zúčastnit mimo místo trvalého bydliště na voličský průkaz, nelze ovšem odvolit v zahraničí.

Jak volit Kandidáti Seznam europoslanců Průzkumy Voličský průkaz Jak se stát členem volební komise Jak vypadá europarlament Historie voleb do EP

Články odjinud