Hra o trůny: 3. série přehledně | info.cz

Články odjinud

Hra o trůny: Rudá svatba a dramatický návrat Jona Snowa. Připomeňte si 3. řadu seriálu

Jon Snow si sice zvyká na nová přátelství za Zdí, nakonec se ale vrací zpět na Černý hrad. Nová spojenectví se snaží vytvářet i Lannisterové, proti nimž ale vede soustavnou válku Robb Stark, který musí čelit nečekané zradě. Připomeňte si události 3. série. (Text obsahuje informace z dosud odvysílaných epizod.)

S03E01: Každý musí sloužit

Jon Sníh musí přesvědčit krále země na severu od Zdi, že už není věrný Noční hlídce a může se stát členem „Svobodných lidí“. Tyrion čeká na ocenění za vítěznou bitvu, díky které udržel rod Lannisterů na Železném trůnu.

S03E02: Temná křídla, temná slova

Robb se dozvídá o osudu Zimohradu a spolu s Catelyn doufají, že Brann a jeho mladší bratr před Theonem uprchli. Cersei se čím dál víc bojí Margeary a Lady Olenny a snaží se přetáhnout Joffreyho zpátky na svou stranu.

S03E03: Ulička trestu

Robbovi a jeho matce Catelyn kvůli jejímu bratrovi Edmurovi nevychází jejich plán, podle kterého chtěli přelstít Tywinovu armádu. Hlava rodu Lannisterů na druhé straně země jmenuje Tyriona správcem pokladny, jeho bratr Jaime pak kvůli záchraně Brianne přichází o ruku.

S03E04: A nyní je jeho stráž u konce

Brianne a zraněný Jaime v zajetí míří na Hrůzov - sídla Roose Boltona. Tyrion zase pátrá po osobě, která měla zájem na jeho smrti během bitvy na Černovodě. Boltonův bastard Ramsay díky lsti vymámí z Theona přiznání, že chlapci, které nechal zabít, nebyli Starkové.

S03E05: Políbený ohněm

Jon Sníh a skupina Divokých, z nichž někteří mu stále nevěří, pokračují v cestě na Zeď. Robb hodlá dobýt Casterlyovu skálu, k tomu ale potřebuje pomoc Waldera Freye, kterého ale před časem podvedl.

S03E06: Cesta vzhůru

Za uzavření příměří slíbí Robb Freyovi, že si jeho strýc Edmure vezme jeho dceru. Nová spojenectví plánuje i Tywin Lannister. Ten chce Cersei provdat za Lorasa Tyrella a Tyriona za Sansu.

S03E07: O medvědovi a krásné panně

Jon Sníh a skupina Divokých zdolali Zeď a snaží se vyhnout Černému hradu. Jaime se vrací pro Brienne, která je nucená bojovat s medvědem a Robb spolu se svou manželkou Talisou se těší na potomka.

S03E08: Druzí synové

Sam, který se snaží ochránit Fialku a její dítě, narazí na útěku na Bílého chodce a díky dýce Prvních lidí ho dokáže zabít. Deanerys hodlá osvobodit otroky z Junkai, v tom jí ale mají zabránit žoldáci, jeden – Daario ale zběhne a přidá se k ní.

S03E09: Deště Kastameru

Robb a jeho rodina doplatí na starou křivdu a během „Rudé svatby“ ji zaplatí životem. Brandon, který je spolu se svými přáteli daleko za Zdí, se zdokonaluje v pronikání do myslí ostatních, což nejen jemu zachrání život.

S03E10: Mhysa

Jon Sníh sice opustil skupinu Divokých a vrátil se zpět k Noční hlídce, během útěku ho ale Ygrid stačí zranit. Arya začíná vraždit ty, kteří se provinili na její rodině a mučenému Theonovi se vydává na pomoc jeho vlastní sestra.

 
Přejít na homepageVíce z kategorie

Hra o trůny (Game of Thrones)

Redakce INFO.CZ pro své čtenáře připravila tematický speciál k poslední řadě seriálu Hra o trůny (Game of Thrones). Zájemci si budou moci před osmou sérií postupně připomenout postavy i dosavadní odvysílané epizody a dozví se o všech nových trailerech a spoilerech, které vyjdou najevo. Premiéra osmé řady se uskuteční 14. dubna 2019 (v Česku 15. dubna ve 3 hodiny ráno).

O seriálu Postavy Rody Shrnutí epizod Herci Knihy Mapa Titulky Trailer Stolní hry Jak to dopadne? Fotografie z 8. série Cestujte po stopách Hry o trůny

Game of Thrones s08e01 - shrnutí 1. dílu

Game of Thrones s08e02 - shrnutí 2. dílu

Game of Thrones s08e03 - shrnutí 3. dílu

Game of Thrones s08e04 - shrnutí 4. dílu

Články odjinud