Game of Thrones: Kde sledovat 8. sérii Hry o trůny zdarma? | info.cz

Články odjinud

Hra o trůny: Kde sledovat epizody osmé série zdarma? Jde to i legálně a nezaplatíte ani korunu

Nemáte předplacenou kabelovku a do pirátského stahování se vám nechce, ale přesto nechcete přijít o bitvu o Západozemí a chcete sledovat nové díly seriálu Hra o trůny? Nepropadejte beznaději, tady je pár tipů, jak se dostat k celé osmé sérii zcela legálně a zdarma.

Hra o trůny na HBO GO

Jednoznačně nejjednodušší cestou je právě ta neoficiálnější. Tedy využití platformy televize, která seriál produkuje - HBO GO. První měsíc užívání je navíc zkušební - tudíž zdarma. Celou finálovou sérii sice za čtyři týdny zhlédnout nestihnete, ale za další měsíc si platforma účtuje rozumných 129 korun. Pokud zkušební verzi zaregistrujete 14. dubna 2019, stihnete tímto způsobem zhlédnout čtyři epizody.

Hra o trůny na Amazon

Pokud přece jen usoudíte, že za další díly seriálu se vám platit nechce, můžete další zkušební verzi zdarma využít na Amazonu. I tam si užijete celých 30 dní bez placení, ale pozor, tato verze neobsahuje HBO, tento program vám platforma nabídne jen na 7 dní. Pokud si tak službu zaregistrujete po HBO GO, stihnete zdarma pátý díl.

Hra o trůny na Hulu

Partnerství s HBO má i streamovací služba HULU, stejně jako Amazon ale není tak štědrá a nabízí jen týden bezplatného sledování. Protože osmá série má ale jen šest dílů, ten poslední tak stihnete opět zhlédnout zdarma.

Přestože tímto způsobem se nedopouštíte ilegálního stahování, ideální je samozřejmě za tak kvalitní seriál - kterým beze sporu Hra o trůny je - zaplatit.

Titulky k 8. sérii ke stažení zde:

Titulky k 7. sérii ke stažení zde>>>

Titulky k 6. sérii ke stažení zde>>>

Titulky k 5. sérii ke stažení zde>>>

Titulky ke 4. sérii ke stažení zde>>>

Titulky ke 3. sérii ke stažení zde>>>

Titulky k 2. sérii ke stažení zde>>>

Titulky k 1. sérii ke stažení zde>>>

 

 
Přejít na homepageVíce z kategorie

Hra o trůny (Game of Thrones)

Redakce INFO.CZ pro své čtenáře připravila tematický speciál k poslední řadě seriálu Hra o trůny (Game of Thrones). Zájemci si budou moci před osmou sérií postupně připomenout postavy i dosavadní odvysílané epizody a dozví se o všech nových trailerech a spoilerech, které vyjdou najevo. Premiéra osmé řady se uskuteční 14. dubna 2019 (v Česku 15. dubna ve 3 hodiny ráno).

O seriálu Postavy Rody Shrnutí epizod Herci Knihy Mapa Titulky Trailer Stolní hry Jak to dopadne? Fotografie z 8. série Cestujte po stopách Hry o trůny

Game of Thrones s08e01 - shrnutí 1. dílu

Game of Thrones s08e02 - shrnutí 2. dílu

Game of Thrones s08e03 - shrnutí 3. dílu

Game of Thrones s08e04 - shrnutí 4. dílu

Články odjinud