Game of Thrones: Titulky k 8. řadě seriálu online ke stažení | info.cz

Články odjinud

Hra o trůny: Jak si zkrátit čekání na nové díly? Hledejte trůn, darujte krev a těšte se na prequel

Fanoušci seriálu Hra o trůny vyhlíželi datum 15. dubna 2019 dlouhé měsíce. Předposlední řada seriálu skončila už v srpnu roku 2017 a tvůrci si dali v finálovými díly pořádně na čas.

Televizní stanice HBO sice první díl seriálu Hra o trůny odvysílá 14. dubna, tuzemští diváci si ale budou muset počkat. Česká verze bude dostupná až o den později. Pokud jste ale zastánci původního znění, jsou vám k dispozici i české titulky.

V prvních šesti sériích se tvůrci drželi desetidílného schématu, to ale porušili už v sedmé řadě, kdy diváky ochudili rovnou o tři díly. A ve finálové sérii ještě jeden díl ubrali. Poslední tři epizody ale budou delší, diváci si místo obvyklé hodiny užijí až 80 minut.

Pokračování seriálu se diváci téměř jistě nedočkají. HBO ale kývla na natáčení, které milovníky světa, jenž ve svých knihách stvořil George R. R. Martin, nepochybně potěší. Televize totiž chystá prequel s názvem Dlouhá noc (The Long Night), který by měl objasnit události, které se staly před tisícovkami let a které uvrhly Západozemí do temných časů.

Čekání na novou sérii si fanoušci mohou zpestřit několika způsoby. Stanice HBO totiž odstartovala velkolepou propagaci osmé série a ponouká fanoušky, aby hledali ve světě ukryté repliky Železného trůnu.

Tvůrci myslí také na dobročinnost a nabádají diváky, aby „krváceli pro trůn“ v rámci kampaně Bleed for the Throne. Účelem je povzbudit fanoušky, aby šli darovat krev. 

Ale i ti, kteří nechtějí nikam chodit, si mohou čekání na duben tématicky zpříjemnit. Pokud nechtějí strávit následující měsíc u obrazovky, ale přesto by si rádi připomněli, co se zatím v seriálu událo, stačí se podívat na 10 nejdůležitějších epizod, na které byste se před premiérou poslední řady měli znovu podívat

Titulky k 8. sérii ke stažení zde:

 

 
Přejít na homepageVíce z kategorie

Hra o trůny (Game of Thrones)

Redakce INFO.CZ pro své čtenáře připravila tematický speciál k poslední řadě seriálu Hra o trůny (Game of Thrones). Zájemci si budou moci před osmou sérií postupně připomenout postavy i dosavadní odvysílané epizody a dozví se o všech nových trailerech a spoilerech, které vyjdou najevo. Premiéra osmé řady se uskuteční 14. dubna 2019 (v Česku 15. dubna ve 3 hodiny ráno).

O seriálu Postavy Rody Shrnutí epizod Herci Knihy Mapa Titulky Trailer Stolní hry Jak to dopadne? Fotografie z 8. série Cestujte po stopách Hry o trůny

Game of Thrones s08e01 - shrnutí 1. dílu

Game of Thrones s08e02 - shrnutí 2. dílu

Game of Thrones s08e03 - shrnutí 3. dílu

Game of Thrones s08e04 - shrnutí 4. dílu

Články odjinud