Hra o trůny: Trailery k jednotlivým sériím | info.cz

Články odjinud

Hra o trůny: Fanoušci se bouří a chtějí trailer k nové sérii. Dříve tvůrci tak tajnůstkářští nebyli

Seriál Hra o trůny (Game of Thrones) vysílá televize HBO už od roku 2011. Od té doby diváci napjatě sledovali už sedm sérií a 14. dubna 2019 se dočkají poslední, osmé, řady. Před každou novou sérií tvůrci lákali diváky teasery a trailery, ve kterých byly části nových epizod. Před osmou řadou ale zatím odhalili jen zlomek informací a v jediném oficiálním traileru neukázali skoro nic. Fanoušci se na sociálních sítích začali bouřit a požadují plnohodnotnou ukázku, jako to bylo v předchozích letech. Jak upoutávky na jednotlivé řady vypadaly?

1. série

Dlouhé léto nejspíše brzy skončí, o tom ale obyvatelé Západozemí zatím ani netuší. Před nebezpečím ze severu je zatím chrání Zeď, čeká je ale krvavý boj o Železný trůn. 

2. série

Trůnu se nakonec ujímá rod Lannisterů, kvůli svým intrikám proti sobě ale poštvali rod Starků. Napětí na Zdi roste, zatím jen kvůli Divokým, kteří už se necítí v bezpečí.

3. série

V Králově přístavišti se naplno rozhoří boj o Železný trůn, který si nárokuje rod Baratheonů. Za mořem se ale na svou příležitost chystá zřejmě i poslední člen rodiny Targaryenů.

4. série

Noční hlídka už jen stěží odolává útokům Divokých, kteří se snaží uniknout před Bílými chodci. Železný trůn se na chvíli ocitá bez vládce, což vede k divokým otřesům v rodině Lannisterů.

5. série

Napětí v Králově přístavišti stoupá i díky působení náboženské sekty. Klid nepanuje ani na Zdi, která se ocitá bez velitele a osud nejen Noční hlídky visí na rozhodnutích jednoho člověka.  

6. série

Rod Boltonů, který si začal nárokovat sever Západozemí, utrpí porážku a rod Starků díky odvaze malého chlapce dokáže odhalit tajemství Bílých chodců.

7. série

Zimohrad se po dlouhých letech vrací do rukou Starků. Na sever od Zdi ale sílí nebezpečí, které si pro sebe bohužel dokáže uzmout jeden z trumfů svého nepřítele.

8. série

Premiéru poslední série seriálu Hra o trůny naplánovala televize HBO na 14. dubna 2019. 

 

 
Přejít na homepageVíce z kategorie

Hra o trůny (Game of Thrones)

Redakce INFO.CZ pro své čtenáře připravila tematický speciál k poslední řadě seriálu Hra o trůny (Game of Thrones). Zájemci si budou moci před osmou sérií postupně připomenout postavy i dosavadní odvysílané epizody a dozví se o všech nových trailerech a spoilerech, které vyjdou najevo. Premiéra osmé řady se uskuteční 14. dubna 2019 (v Česku 15. dubna ve 3 hodiny ráno).

O seriálu Postavy Rody Shrnutí epizod Herci Knihy Mapa Titulky Trailer Stolní hry Jak to dopadne? Fotografie z 8. série Cestujte po stopách Hry o trůny

Game of Thrones s08e01 - shrnutí 1. dílu

Game of Thrones s08e02 - shrnutí 2. dílu

Game of Thrones s08e03 - shrnutí 3. dílu

Game of Thrones s08e04 - shrnutí 4. dílu

Články odjinud