Hra o trůny: Tvůrci zveřejnili nové fotografie. Proč na nich chybí některé hlavní postavy?

Info.cz

02. 04. 2019 • 12:30

Tvůrci seriálu Hra o trůny (Game of Thrones) zveřejnili nové fotografie k osmé řadě. Fanoušci, kteří jsou před premiérou lační každé nové informace, se z nich ovšem nedozví mnoho nového. Na nejvíce fotografiích se objevuje královna draků Daenerys Targaryen, která bude společně s Jonem Snowem hrát pravděpodobně nejdůležitější roli v poslední sérii. 

Na dalších snímcích se objevuje Sansa Stark, která bude v této řadě kvůli blížícímu se konfliktu oblékat vlastní zbroj. Na dvou fotografiích se objevuje také Brienne z Tarthu, Bran Stark a Jorah Mormont. Zamyšleně pak působí snímek Tyriona Lannistera.

Tyrion Lannister

Na fotografiích se naopak vůbec neobjevují jiné důležité postavy, například Arya Stark nebo Jaime a Cersei Lannisterovi. Snaží se tím tvůrci nenápadně naznačit, kdo bude v poslední sérii pro děj skutečně důležitý? 

Na jiných propagačních snímcích k osmé řadě ovšem tyto postavy nechybí. Je tak pravděpodobné, že stejně jako HBO dávkuje informace o nových dílech, může dávkovat i fotografie a do premiéry, která se odehraje v Česku 15. dubna ve 3 hodiny ráno, se ještě nových fotografií s dalšími oblíbenými herci dočkáme.

Titulky k 8. sérii ke stažení zde:

S08E01: Winterfell 

S08E02: A Knight of the Seven Kingdoms

S08E03: The Long Night

S08E04: 6. května 2019

S08E05: 13. května 2019

S08E06: 20. května 2019

Volby do Evropského parlamentu: Vše podstatné najdete v našem speciálu>>>

Výsledky voleb do Evropského parlamentu 2019 v České republice naleznete zde>>>

SDÍLET