Hra o trůny: Nový trailer je venku! Co se skrývá ve dvou minutách nových záběrů z osmé série? | info.cz

Články odjinud

Hra o trůny: Tvůrci zveřejnili nový trailer. Podívejte se na dvě minuty záběrů z osmé řady s množstvím spoilerů

Konečně je to tady. Tvůrci seriálu Hra o trůny (Game of Thrones) vyslyšeli prosby fanoušků a zveřejnili první plnohodnotný trailer se záběry z nové osmé série. Ve dvou minutách videa se objevuje mnoho důležitých postav, ale také spoilerů.

Hlavní postavou začátku upoutávky je Arya, která před někým, nebo něčím se strachem utíká sama potemnělým hradem. Následně se objevují lodě rodu Greyjoyů, které jsou plné ozbrojených vojáků, kteří někam míří - že by na sever na pomoc proti Bílým chodcům?

Už z traileru je jasné, že většina děje se bude tentokrát pravděpodobně odehrávat na severu. Na Zimohrad přichází vojsko Neposkvrněných a přilétají dva zbývající draci Daenerys. Vidět je také ona sama s Jonem Snowem, se kterým následně něco diskutuje i v zimohradských katakombách, kde leží zesnulí Starkové. 

Celé video budí dojem, jako by se všechny rody Západozemí spojily, aby bojovali proti přicházejícím Bílým chodcům a jejich armádě nemrtvých a že boj o Železný trůn jde v osmé řadě jaksi stranou. Ve videu je také Jorah Mormont, Šedý červ, který se polibkem loučí s Missandei, ale také Gendry, poslední žijící potomek zemřelého krále Roberta Baratheona. 

Cersei Lannister osaměle a v slzách uskrává víno, zatímco její bratr a milenec v jedné osobě Jaime říká, že slíbil bojovat za živé a tento slib hodlá dodržet. Velice okrajově se v traileru objevuje také Tyrion Lannister, Bran Stark a Samwel Tarly nebo Brienne z Tarthu.

Podle poslední scény traileru to vypadá, že se diváci dočkají také velkolepého souboje mezi živými a Bílými chodci s nemrtvými a že místem asi největší bitvy seriálu bude Zimohrad.

Poslední řada seriálu má premiéru 14. dubna 2019 (v České republice 15. dubna nad ránem). Osmá série bude mít jen šest epizod, jejichž názvy ještě nejsou známé.

 
Přejít na homepageVíce z kategorie

Hra o trůny (Game of Thrones)

Redakce INFO.CZ pro své čtenáře připravila tematický speciál k poslední řadě seriálu Hra o trůny (Game of Thrones). Zájemci si budou moci před osmou sérií postupně připomenout postavy i dosavadní odvysílané epizody a dozví se o všech nových trailerech a spoilerech, které vyjdou najevo. Premiéra osmé řady se uskuteční 14. dubna 2019 (v Česku 15. dubna ve 3 hodiny ráno).

O seriálu Postavy Rody Shrnutí epizod Herci Knihy Mapa Titulky Trailer Stolní hry Jak to dopadne? Fotografie z 8. série Cestujte po stopách Hry o trůny

Game of Thrones s08e01 - shrnutí 1. dílu

Game of Thrones s08e02 - shrnutí 2. dílu

Game of Thrones s08e03 - shrnutí 3. dílu

Game of Thrones s08e04 - shrnutí 4. dílu

Články odjinud