Hra o trůny: Káva v seriálu byla podle HBO chyba. Matka draků si objednala něco jiného | info.cz

Články odjinud

Hra o trůny: Káva v seriálu byla podle HBO chyba. Matka draků si objednala něco jiného

Po odvysílání třetího dílu finálové řady populárního seriálu fanoušci řešili především to, jak přesně se mladé Arye Stark podařilo zachránit nejen Zimohrad, ale přinejmenším i celé Západozemí. Zato po premiéře čtvrtého dílu poutal pozornost diváků poněkud malichernější detail. A to zapomenutý kelímek s kávou.

Oblíbený seriál se pomalu ale jistě blíží ke svému konci a napjatí diváci stále netrpělivě očekávají, kdo se nakonec stane vládcem Západozemí. Boj o Železný trůn ale po posledním díle zůstal trochu stranou.

Největší pozornost na sebe totiž strhl kelímek s kávou, který uprostřed Zimohradu nejspíše zapomněl někdo z početného štábu. Na sociálních sítích se během několika chvilek začaly hromadit nejrůznější vtipy.

Reakce televize HBO, která za seriálem stojí, na sebe nenechala dlouho čekat. V tweetu s titulkem „Novinky ze Zimohradu“ uvedla všechny spekulace na pravou míru. „Latté, které se v epizodě objevilo, byla chyba. Daenerys si objednala bylinný čaj,“ objevilo se na oficiálním účtu seriálu. 

Zapomenutý kelímek ve Hře o trůny rozčílil fanoušky. A Starbucksu vydělal miliardy>>>

 
Přejít na homepageVíce z kategorie

Hra o trůny (Game of Thrones)

Redakce INFO.CZ pro své čtenáře připravila tematický speciál k poslední řadě seriálu Hra o trůny (Game of Thrones). Zájemci si budou moci před osmou sérií postupně připomenout postavy i dosavadní odvysílané epizody a dozví se o všech nových trailerech a spoilerech, které vyjdou najevo. Premiéra osmé řady se uskuteční 14. dubna 2019 (v Česku 15. dubna ve 3 hodiny ráno).

O seriálu Postavy Rody Shrnutí epizod Herci Knihy Mapa Titulky Trailer Stolní hry Jak to dopadne? Fotografie z 8. série Cestujte po stopách Hry o trůny

Game of Thrones s08e01 - shrnutí 1. dílu

Game of Thrones s08e02 - shrnutí 2. dílu

Game of Thrones s08e03 - shrnutí 3. dílu

Game of Thrones s08e04 - shrnutí 4. dílu

Články odjinud