Hra o trůny: Kdo se vrátí v osmé řadě? Tvůrci omylem prozradili, která z postav ve skutečnosti neumřela | info.cz

Články odjinud

Hra o trůny: Kdo se vrátí v osmé řadě? Tvůrci omylem prozradili, která z postav ve skutečnosti neumřela

Do premiéry poslední řady Hry o trůny (Game of Thrones) zbývají necelé dva měsíce a fanoušci se stále ze zveřejněných materiálů snaží lovit možné spoilery, které by jim prozradily, jak bude osmá řada vypadat. Vzhledem k tomu, že jde o poslední sérii, která by měla dořešit dosud nezodpovězené otázky, očekává se, že by se mohly vrátit některé postavy, které se už dlouho neobjevily. A vypadá to, že tvůrci možná omylem zveřejnili, kdo také oproti předpokladu ve skutečnosti nezemřel. (Následující text může prozrazovat děj osmé řady seriálu Hra o trůny.)

Na jedné fanouškovské stránce Hry o trůny s názvem Watchers on the Wall se minulý týden objevila zajímavá informace. Lidem se údajně podařilo zjistit, jaký byl osud Tormunda a Berika Dondarriona, kteří se na konci sedmé série zřítili ze Zdi, kterou zničila armáda nemrtvých v čele s Bílými chodci. Osud Tormunda a Berika byl dosud neznámý, přestože se dalo počítat s tím, že pád z výšky nepřežili. Fanoušci ale objevili zajímavé vodítko, které by mohlo svědčit o opaku.

Na webu HBO se jim podařilo dostat na stránky, na kterých bude v dubnu video s prvním dílem osmé série. Ač tam samozřejmě samotný díl nenašli, objevili tam už výpis herců, kteří by se měli v prvním díle objevit. A umělci Kristofer Hivju (Tormund) and Richard Dormer (Berik) jsou mezi nimi!

Ani z této informace nicméně nevyplývá, že dvojice pád zdi přežila. Je možné, že se v díle objeví jako součást něčí vzpomínky na minulost. Případně by se také mohlo stát, že i z nich Bílí chodci udělají nemrtvé, a budou tak v poslední řadě nucení bojovat proti svým dosavadním spojencům a přátelům. To diváci zjistí až při premiéře 14. dubna (v Česku 15. dubna brzo ráno).

Odtajněný seznam herců také napovídá, že by se v úvodním díle mohla objevit kněžka Melisandra z Ašaje (Carice van Houten) nebo Theonova sestra Yara (Gemma Whelan) a její strýc Euron (Pilou Asbaek).

Fanoušci, kteří seznam herců na webu HBO objevili, jsou si nicméně vědomí toho, že výpis se také nemusí vztahovat konkrétně k prvnímu dílu, ale obecně k osmé sérii. Přesto je evidentní, že s Tormundem i Berikem se zřejmě ještě setkáme.

 
Přejít na homepageVíce z kategorie

Hra o trůny (Game of Thrones)

Redakce INFO.CZ pro své čtenáře připravila tematický speciál k poslední řadě seriálu Hra o trůny (Game of Thrones). Zájemci si budou moci před osmou sérií postupně připomenout postavy i dosavadní odvysílané epizody a dozví se o všech nových trailerech a spoilerech, které vyjdou najevo. Premiéra osmé řady se uskuteční 14. dubna 2019 (v Česku 15. dubna ve 3 hodiny ráno).

O seriálu Postavy Rody Shrnutí epizod Herci Knihy Mapa Titulky Trailer Stolní hry Jak to dopadne? Fotografie z 8. série Cestujte po stopách Hry o trůny

Game of Thrones s08e01 - shrnutí 1. dílu

Game of Thrones s08e02 - shrnutí 2. dílu

Game of Thrones s08e03 - shrnutí 3. dílu

Game of Thrones s08e04 - shrnutí 4. dílu

Články odjinud