Hra o trůny: Masakr na obrazovce. Tvůrci vraždí postavy seriálu ve velkém | info.cz

Články odjinud

Hra o trůny: Masakr na obrazovce. Tvůrci vraždí postavy seriálu ve velkém

Fanoušci seriálu Hra o trůny (Game of Thrones) toužebně vyhlížejí noc 15. dubna 2019. Ve tři hodiny středoevropského času se totiž uskuteční premiéra prvního dílu osmé řady seriálu, která bude zároveň poslední. Zakončení Hry o trůny tak vybízí k různým bilancím. Seriál dosud získal 47 cen Emmy a je možné, že po konci nové série se tento počet ještě navýší. Před kamerou se už mihlo přes 500 herců a fanoušci odhadují, že během celkových 67 odvysílaných epizod zemřelo při bitvách a potyčkách přes 150 tisíc postav.

 
Přejít na homepageVíce z kategorie

Hra o trůny (Game of Thrones)

Redakce INFO.CZ pro své čtenáře připravila tematický speciál k poslední řadě seriálu Hra o trůny (Game of Thrones). Zájemci si budou moci před osmou sérií postupně připomenout postavy i dosavadní odvysílané epizody a dozví se o všech nových trailerech a spoilerech, které vyjdou najevo. Premiéra osmé řady se uskuteční 14. dubna 2019 (v Česku 15. dubna ve 3 hodiny ráno).

O seriálu Postavy Rody Shrnutí epizod Herci Knihy Mapa Titulky Trailer Stolní hry Jak to dopadne? Fotografie z 8. série Cestujte po stopách Hry o trůny

Game of Thrones s08e01 - shrnutí 1. dílu

Game of Thrones s08e02 - shrnutí 2. dílu

Game of Thrones s08e03 - shrnutí 3. dílu

Game of Thrones s08e04 - shrnutí 4. dílu

Články odjinud