Hra o trůny: Měl mít Bran stejný osud jako Noční král? Fanoušci se jednoho z posledních Starků bojí | info.cz

Články odjinud

Hra o trůny: Měl mít Bran stejný osud jako Noční král? Fanoušci se jednoho z posledních Starků bojí

Hra o trůny (Game of Thrones) má za sebou největší a nejkrvavější bitvu Západozemí, během které zemřela i jedna ze zásadních postav příběhu. Fanoušci se ale přesto obávají, že kromě Cersei a její armády do hry vstoupí další zlo. (Následující text odhaluje děj dosud odvysílaných epizod.)

Bitva o Západozemí, kterou vedla armáda nemrtvých v čele s Nočním králem a bílými chodci proti armádě, za kterou stála zejména Daenerys Targaryan a její synovec Aegon Targaryen – Jon Snow, skončila a zbylo po ní mnoho mrtvých. Díky Arye a zásahu Melisandry byl mezi nimi i Noční král. V divácích ale stále neuhasla obava, že spolu s Nočním králem nezmizelo všechno zlo, které by mohlo ještě do konce seriálu zamíchat kartami.

Bran a Noční král

Jedna z teorií, která kolovala po internetu, spojovala osud Brana a Nočního krále víc, než bylo ze samotného seriálu zřejmé. Někteří fanoušci si dokonce mysleli, že jsou jedna a táž osoba a že pokud Noční král zemře, zemře s ním i mladý Bran Stark, který se během pobytu za Zdí stal Tříokou vránou.

Třetí díl osmé série ale podobnou teorii vyvrátil. Přesto fanoušci nepřestávají na Branovi nacházet „mouchy“. Podle nejnovější teorie možná pro Západozemí představuje daleko větší hrozbu než samotný Noční král, kterého se díky své sestře elegantně zbavil.

Právě on podal Arye dýku z Valyrijské oceli, kterou měl být zabit on sám, když odhalil tajemství Cersei a Jaimeho Lannisterových. A není pochyb o tom, že coby Tříoká vrána moc dobře věděl, že ji Arya použije v ten pravý čas.

 
Přejít na homepageVíce z kategorie

Hra o trůny (Game of Thrones)

Redakce INFO.CZ pro své čtenáře připravila tematický speciál k poslední řadě seriálu Hra o trůny (Game of Thrones). Zájemci si budou moci před osmou sérií postupně připomenout postavy i dosavadní odvysílané epizody a dozví se o všech nových trailerech a spoilerech, které vyjdou najevo. Premiéra osmé řady se uskuteční 14. dubna 2019 (v Česku 15. dubna ve 3 hodiny ráno).

O seriálu Postavy Rody Shrnutí epizod Herci Knihy Mapa Titulky Trailer Stolní hry Jak to dopadne? Fotografie z 8. série Cestujte po stopách Hry o trůny

Game of Thrones s08e01 - shrnutí 1. dílu

Game of Thrones s08e02 - shrnutí 2. dílu

Game of Thrones s08e03 - shrnutí 3. dílu

Game of Thrones s08e04 - shrnutí 4. dílu

Články odjinud