Hra o trůny: Nový trailer k poslední sérii vzbuzuje otázky. Proč v něm chybí Arya a Bran? | info.cz

Články odjinud

Hra o trůny: Nový trailer k poslední sérii vzbuzuje otázky. Proč v něm chybí Arya a Bran?

Do premiéry poslední řady Hry o trůny zbývají sotva tři měsíce a fanoušci stále vyhlížejí nové trailery a teasery, které by jim odtajnily, co se ve finální řadě stane. 14. ledna tvůrci ve videoklipu oznámili datum premiéry, která by se měla uskutečnit 14. dubna. Nyní se na internetu objevil nový teaser, který je netradiční tím, že se v něm neobjeví ani jeden z herců seriálu.

Klip netrvá ani minutu a objevuje se v něm tkaný gobelín s výjevy ze seriálu. Je na něm například Tyrion Lannister v poutech a jeho sestra Cersei s bratrem Jaimem. Nad nimi je Jon Snow se svým vlkem v čele hordy bojovníků a vedle něj jeho rodiče Rhaegar Targaryen a Lyanna Stark. V levé části je pak armáda Neposkvrněných a nechybí ani Daenerys při zrození svých draků a rod Starků ze Zimohradu. Ve středu gobelínu je železný trůn a také tři draci.

Kromě hudebního podkladu video doplňují také citace postav z uplynulých sérií. Ačkoli se na první pohled zdá, že gobelín neodtajňuje žádné nové informace o chystané poslední řadě, fanoušci se v něm snaží nacházet různá vodítka, která by jim napověděla alespoň něco.

Teaser vznikl pro HBO Asia a vytvořila ho skupina Mirari + Co. Přestože v klipu se celá tapisérie objevuje jen na několik vteřin, fanoušci si už stačili vytvořit kvalitní kopii, ve které dokáží snáze hledat možné skryté spoilery. Kupodivu se na gobelínu z rodiny Starků neobjevuje Arya ani Bran.

Tapestry made by bubug from r/freefolk

Poslední osmá řada seriálu Hra o trůny (Game of Thrones) startuje na televizi HBO 14. dubna 2019. Bude mít celkem šest dílů a tvůrci potvrzují, že je to skutečně definitivní konec seriálu.

 
Přejít na homepageVíce z kategorie

Hra o trůny (Game of Thrones)

Redakce INFO.CZ pro své čtenáře připravila tematický speciál k poslední řadě seriálu Hra o trůny (Game of Thrones). Zájemci si budou moci před osmou sérií postupně připomenout postavy i dosavadní odvysílané epizody a dozví se o všech nových trailerech a spoilerech, které vyjdou najevo. Premiéra osmé řady se uskuteční 14. dubna 2019 (v Česku 15. dubna ve 3 hodiny ráno).

O seriálu Postavy Rody Shrnutí epizod Herci Knihy Mapa Titulky Trailer Stolní hry Jak to dopadne? Fotografie z 8. série Cestujte po stopách Hry o trůny

Game of Thrones s08e01 - shrnutí 1. dílu

Game of Thrones s08e02 - shrnutí 2. dílu

Game of Thrones s08e03 - shrnutí 3. dílu

Game of Thrones s08e04 - shrnutí 4. dílu

Články odjinud