Hra o trůny: Pokračování Dlouhá noc se začne natáčet už v roce 2019 | info.cz

Články odjinud

Hra o trůny: Osmá série je poslední. Fanoušci se ale můžou těšit na další příběh ze Západozemí

Seriál Hra o trůny ještě ani neskončil a skalní fanoušci už očekávají jeho pokračování. Dalších dílů se sice nedočkají, tvůrci pro ně ale připravují takzvaný prequel. Nový počin ze světa znepřátelených rodů se má přenést daleko před události, které diváci dosud sledovali.

Dlouhá noc

Název ještě není oficiální, nicméně sám George R. R. Martin prequel tituloval jako „Dlouhou noc“ (The Long Night). Co k tomu říkají tvůrci, teprve uvidíme. Pilot už společnost HBO objednala, natáčení ale rozhodně ještě není v plném proudu.

Jisté naopak je, že na scénáři spolupracuje nejen samotný Martin, který má na svědomí knižní předlohy původního seriálu, ale také Jane Goldmanová. Ta se scénáristicky podepsala pod řadu úspěšných snímků jako je Kingsman nebo Sirotčinec slečny Peregrinové pro podivné děti.

Připravovaný seriál bude sledovat události, které se odehrály tisíce let před tím, než se v Západozemí rozpoutal boj o Železný trůn. Vrátí se zpět k Dětem lesa a ke stvoření Bílých chodců.

Datum premiéry

Zatím není jasné ani to, kdy by měla Dlouhá noc jít na obrazovky. Nicméně se spekuluje o tom, že v letošním roce by mělo začít alespoň natáčení. Tudíž by se diváci teoreticky mohli dočkat už v roce 2020 nebo 2021.

Účast už před časem přislíbila Naomi Wattsová, která zazářila například ve filmech Nic nás nerozdělí nebo 21 gramů. Vedle ní si v seriálu zahraje Josh Whitehouse, Jamie Campbell Bower nebo Sheila Atimová.

Pokračování Hry o trůny: Vše, co potřebujete vědět o dalších chystaných seriálech>>>

 
Přejít na homepageVíce z kategorie

Hra o trůny (Game of Thrones)

Redakce INFO.CZ pro své čtenáře připravila tematický speciál k poslední řadě seriálu Hra o trůny (Game of Thrones). Zájemci si budou moci před osmou sérií postupně připomenout postavy i dosavadní odvysílané epizody a dozví se o všech nových trailerech a spoilerech, které vyjdou najevo. Premiéra osmé řady se uskuteční 14. dubna 2019 (v Česku 15. dubna ve 3 hodiny ráno).

O seriálu Postavy Rody Shrnutí epizod Herci Knihy Mapa Titulky Trailer Stolní hry Jak to dopadne? Fotografie z 8. série Cestujte po stopách Hry o trůny

Game of Thrones s08e01 - shrnutí 1. dílu

Game of Thrones s08e02 - shrnutí 2. dílu

Game of Thrones s08e03 - shrnutí 3. dílu

Game of Thrones s08e04 - shrnutí 4. dílu

Články odjinud