Hra o trůny: Simpsonovi opět předpověděli budoucnost. Děj předposlední epizody odhadli už v roce 2017 | info.cz

Články odjinud

Hra o trůny: Simpsonovi opět předpověděli budoucnost. Děj předposlední epizody odhadli už v roce 2017

Oblíbený animovaný seriál Simpsonovi opět viděl do budoucnosti. Tentokrát se podle fanoušků tvůrci trefili do děje předposlední epizody Hry o trůny. Co přesně Homer a jeho rodina před dvěma lety viděli? (Další text prozrazuje děj dosud odvysílaných epizod.)

Před třemi lety obletěly svět záběry z roku 2000. Byl na nich Donald Trump coby prezident. Tenkrát se to zdálo tvůrcům jako absurdní scénář, realita je ale o několik let později vyvedla z omylu. Seriál k údivu fanoušků dokázal předpovědět i nejrůznější detaily, což dokazuje nespočet videí, která jsou dodnes na internetu k vidění.

Diváci si nyní ale v souvislosti se seriálem Hra o trůny všimli další podobnosti. V roce 2017 totiž v jedné z epizod, spálil smyslů zbavený drak oblíbenou vesničku. Daenerys na jeho hřbetu sice není patrná, ale kulisy Králova přístaviště rozhodně nejsou nepodobné těm, které se objevily v animovaném seriálu.

Hru o trůny čeká už jen poslední epizoda. V té by se mělo rozhodnout, kdo nakonec usedne na Železný trůn. Vzhledem k událostem, které vedly k dobytí Králova přístaviště, ale zatím není vůbec jasné, kdo nakonec bude Západozemí vládnout.

 
Přejít na homepageVíce z kategorie

Hra o trůny (Game of Thrones)

Redakce INFO.CZ pro své čtenáře připravila tematický speciál k poslední řadě seriálu Hra o trůny (Game of Thrones). Zájemci si budou moci před osmou sérií postupně připomenout postavy i dosavadní odvysílané epizody a dozví se o všech nových trailerech a spoilerech, které vyjdou najevo. Premiéra osmé řady se uskuteční 14. dubna 2019 (v Česku 15. dubna ve 3 hodiny ráno).

O seriálu Postavy Rody Shrnutí epizod Herci Knihy Mapa Titulky Trailer Stolní hry Jak to dopadne? Fotografie z 8. série Cestujte po stopách Hry o trůny

Game of Thrones s08e01 - shrnutí 1. dílu

Game of Thrones s08e02 - shrnutí 2. dílu

Game of Thrones s08e03 - shrnutí 3. dílu

Game of Thrones s08e04 - shrnutí 4. dílu

Články odjinud