Jedním kliknutím k africkému popu. Interaktivní mapa rádií celého světa | info.cz

Články odjinud

Jedním kliknutím k africkému popu. Interaktivní mapa rádií celého světa

Zajímává vás, jaké hity vládnou rozhlasovým stanicím v Gaze, Jihoafrické republice nebo třeba na Kubě? Díky webové stránce Radio Garden to můžete zjistit během pár vteřin. 

Web má formu interaktivní mapy světa, po které se můžete plynule pohybovat pohybem myši. Naladíte se tak na stanice téměř po celém světě. Uslyšíte hudbu, zprávy, příběhy místních – tedy pokud jim budete rozumět.

Nabídka je široká. Dost možná navíc objevíte i české stanice, o kterých jste doteď nevěděli. Zajímavostí jsou také jednotlivé zvukové předěly, ke kterým web přidává detailní analýzy. 

Jen pozor na čas, stránka Radio Garden je silně návyková. 

 
Přejít na homepageVíce z kategorie

Hra o trůny (Game of Thrones)

Redakce INFO.CZ pro své čtenáře připravila tematický speciál k poslední řadě seriálu Hra o trůny (Game of Thrones). Zájemci si budou moci před osmou sérií postupně připomenout postavy i dosavadní odvysílané epizody a dozví se o všech nových trailerech a spoilerech, které vyjdou najevo. Premiéra osmé řady se uskuteční 14. dubna 2019 (v Česku 15. dubna ve 3 hodiny ráno).

O seriálu Postavy Rody Shrnutí epizod Herci Knihy Mapa Titulky Trailer Stolní hry Jak to dopadne? Fotografie z 8. série Cestujte po stopách Hry o trůny

Game of Thrones s08e01 - shrnutí prvního dílu

Články odjinud