Chcete najednou smazat účty na Facebooku či Twitteru? Díky téhle nové fintě to zvládnete za pár vteřin

Pokud vás znechutily informace o hackerských útocích, mraky zbytečného materiálu, který se na vás valí prostřednictvím sociálních sítí, nebo třeba falešné zprávy na internetu, oceníte nápad dvojice Švédů. Díky jejich nové stránce můžete smazat vše na jednom místě.

Všichni, které láká vrátit se do světa před sociálními sítěmi, se mohou zaradovat. Už totiž není nutné prosedět dlouhé hodiny u počítače a postupně mazat jeden účet za druhým. Dvojice švédských programátorů přišla s webovou stránkou deseat.me, kde lze vše učinit přehledně díky pár kliknutím.

Jednou z podmínek, aby byla operace úspěšná, je mít e-mail od Googlu. Na stránku zadáte své přihlašovací údaje do Gmailu a program vyhledá všechny účty, které ve virtuálním světě máte. Pak už jen stačí zaškrtnout, který účet chcete zachovat nebo smazat.

Zakladatelé stránky, Wille Dahlbo a Linus Unnebäck, uvádějí, že účelem jejich projektu je, aby mohl každý očistit svou internetovou přítomnost. Velký důraz kladou také na bezpečnost, zajištění jejich webu plní nejvyšší standardy.

Stránka umožňuje pročistit váš internetový profil.

„Jediná věc, kterou nám o sobě prozradíte, je, které účty si přejete smazat. To je vše,“ říkají Švédové. Jejich stránka využívá zabezpečení prostřednictvím bezpečnostního protokolu, což znamená, že přihlašovací údaje i hesla zůstanou po zadání do systému skrytá.

SDÍLET
sinfin.digital